طارمی یک شبه قهرمان شد/عکس

طارمی یک شبه قهرمان شد/عکس

دنیای ورزش تورنتو نوشت: رسانه پرتغالی پس از درخشش طارمی در بازی مقابل اسپورتینگ به تمجید از ستاره کشورمان پرداخت.

شب گذشته در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ پرتغال، تیم فوتبال پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و در یک بازی پربرخورد و جنجالی به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

در این مسابقه مهدی طارمی درخشان ظاهر شد و توانست روی هر ۲ گل پورتو تاثیرگذار ظاهر شود. او در دقیقه ۳۸ به فابیو ویرا پاس گل داد و در دقیقه ۷۸ گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

درخشش او باعث شد تا سایت پرتغالیobservador به تمجید از وی بپردازد و طارمی را یک قهرمان بخواند.

observador نوشت: او همیشه در تیتر رسانه‌ها بود. یک بار گفتند او گل زیاد می‌زند، یک بار دیگر گفتند تمارض می‌کند. چند وقت پیش نیز از عملکرد او انتقاد کردند که چرا نه گل زده و نه پاس گل داده است. شب گذشته در بازی کلاسیک پورتو مقابل اسپورتینگ، او دوباره تیتر رسانه‌ها شد زیرا هم گل زد و هم پاس گل داد.

طارمی به پنجمین بازیکن این بازی در تاریخ بدل شد که در یک مسابقه هم گل می‌زند و هم پاس گل می‌دهد. فابیو ویرا نیز در این بازی به این رکورد رسید. جاشوا (پورتو) ، ایزمایلوف (اسپورتینگ) و دیگو (پورتو) دیگر بازیکنانی بودند که در این مسابقه هم گل زدند و هم پاس گل دادند.

ستاره کشورمان برای اولین بار مقابل اسپورتینگ گل زد. او در ۷ مسابقه اخیر پورتو ۵ گل زده که یکی از آنها مقابل بنفیکا بوده است. اتفاقی که پیش از این برای طارمی رخ نداده بود و حالا ستاره کشورمان توانسته به بهترین تیم‌های پرتغال نیز گل بزند.

سایت گل پوینت پرتغال نیز طارمی را بهترین بازیکن زمین دانست و در بازگشتش به ترکیب پورتو، او را مهره‌ای کلیدی خطاب کرد.

پورتو با این تساوی توانست فاصله ۶ امتیازی خود نسبت به تیم دوم یعنی اسپورتینگ را حفظ کند و قدمی بلند برای قهرمانی بردارد.

طارمی یک شبه قهرمان شد/عکس

بیشتر بخوانید:

پوتین- مدودف در فدراسیون وزنه‌برداری؟!

مدال المپیک برای مردی که ۳ روز در کما بود!/عکس

درگیری عجیب و شدید در پایان بازی پورتو و اسپورتینگ/عکس

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *