شوک بزرگ؛ توقیف اموال آبراموویچ توسط دولت انگلیس

شوک بزرگ؛ توقیف اموال آبراموویچ توسط دولت انگلیس

ورزش سه نوشت؛دولت انگلیس باشگاه چلسی و دیگر دارایی‌های رومن آبراموویچ را توقیف کرد.

حمله نظامی روسیه به اوکراین تبعات بسیاری را برای شهروندان این کشور در سایر نقاط دنیا داشت، یکی از این افراد رومن آبراموویچ است.

فشارها بر باشگاه چلسی و مالک روس آن به حدی بالا رفت که او تصمیم گرفت پس از نزدیک به 20 سال حضور در استمفوردبریج، اقدام به فروش این باشگاه کند.

این در حالی است که بسیاری از نمایندگان مجلس انگلیس خواهان قرار گرفتن نام این تاجر روس در فهرست افراد تحریم شده از سوی دولت بریتانیا بودند. همین موضوع باعث شد که آبراموویچ تصمیم بگیرد پیش از این که نامش در این فهرست قرار بگیرد، تمامی دارایی‌هایی که در لندن دارد شامل چندین خانه و باشگاه چلسی را به فروش برساند.

با این وجود همان اتفاقی که مرد روس به‌شدت از آن می‌ترسید حالا برایش رقم خورده است. بر این اساس دولت انگلیس، رومن آبراموویچ مالک چلسی را تحریم کرد و تمام دارایی‌های او از جمله باشگاه چلسی در انگلیس توقیف شد! مالک روس فعلا حق فروش چلسی را هم نخواهد داشت و فرآیند فروش این باشگاه متوقف شد.

همچنین گزارش نشریه تایمز انگلیس حاکی از آن است که باشگاه چلسی در ادامه فصل قادر به فروش بلیت بازی‌های خود نخواهد بود و مسئله تلخ‌تر برای آبی‌ها این‌که آنها نمی‌توانند فعلا بازیکن جدیدی به‌خدمت گرفته یا قرارداد بازیکنان فعلی خود را تمدید کنند.

بیشتر بخوانید

  • کودکی لیونل مسی در جایی که هرگز ندیده‌اید!/عکس

  • یزدانی سربازی نرفته افسرده شد!/عکس

  • طارمی زنجیر شد؛ پورتو باخت!

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *