شجاع و یارانش بالاخره طعم برد را چشیدند

شجاع و یارانش بالاخره طعم برد را چشیدند

ملی‌پوش ایرانی الریان در جریان برتری تیمش برابر قطر اس. سی به میدان رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در نخستین مسابقه هفته بیست و یکم لیگ ستارگان قطر، تیم الریان در حالی که شجاع خلیل‌زاده را در ترکیب و خط دفاعی داشت، از ساعت ۱۷:۲۰ امروز در استادیوم جاسم بن حمد با قطر اس. سی رده هفتمی دیدار کرد.

یاران شجاع که طی چهار مسابقه اخیرشان نتایج ضعیفی داشته و یک مساوی و سه شکست متحمل شده بودند، در دقیقه ۲ مسابقه امروز برابر قطر اس. سی هم غافلگیر شدند و گل اول را با شوت محکم خالد محمودی دریافت کردند.

الریان در ادامه بازی هجومی‌تری ارائه کرد و روی ارسال خامس رودریگز و ضربه سر انزونزی و همچنین پاس کات‌بک یاسین براهیمی و شوت سرضرب یوهان بولی به دو گل دست یافت تا صاحب پیروزی خانگی شود.

شجاع و یارانش بالاخره طعم برد را چشیدند

تیم فوتبال الریان که در دقایق پایانی انزونزی را بخاطر اخراج از دست داد، با کسب پیروزی ۲ بر یک در مسابقه امروز مقابل قطر اس. سی ۲۱ امتیازی شد و موقتا در رده نُهم جدول قرار گرفت که برد در این دیدار موجب شد بقای یاران شجاع در لیگ ستارگان قطر قطعی شود.

شجاع خلیل‌زاده، ملی‌پوش ایرانی الریان که در این فصل تنها یک بار در ترکیب تیمش حضور نداشته، مثل تمام مسابقات اخیرشان امروز هم حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب تیمش مقابل قطر اس. سی بود.

بیشتر بخوانید:

  • از واکنش فوتبالیست‌ها، تا توبیخ روسیه و اخراج مالک چلسی

  • وقتی فوتبال، جنگ جهانی را متوقف کرد

  • کسی برای خاورمیانه دل نسوزاند

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *