سید جلال حسینی: خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودان شود

سید جلال حسینی: خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودان شود

مهر نوشت: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بدون این که بخواهد ناگفته هایش از پشت پرده اتفاقات علیه سرخپوشان را مطرح کند گفت که می خواهد انسان خوبی باشد چرا که انسانیت از همه چیز مهمتر است.

سال ۱۴۰۰ در حالی به اتمام رسید که پرسپولیس باز هم توانست قهرمانی خود در لیگ برتر ایران را تکرار کند تا واژه «گلات» را به دایره فوتبال فارسی اضافه کرده و پنجمین قهرمانی متوالی خود را در فوتبال باشگاهی کشور کسب کند.سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس یکی از بازماندگان تیم رویایی سرخپوشان است که فیگور قهرمانی‌اش در قامت کاپیتان را پنج بار متوالی تکرار کرد تا شکار عکاسان شود.

مدافع با تجربه پرسپولیس که نقش ویژه‌ای در عناوین مختلف قهرمانی این تیم در فصول گذشته داشت سال ۱۴۰۰ را یکی از سخت‌ترین سال‌های فوتبالی عنوان کرد.

او فارغ از هیاهوی فوتبال خواست صحبت کند اما به گفته خودش همه چیز او در زندگی با این ورزش عجین شده است.

سال خیلی سختی بود

سیدجلال حسینی درباره اینکه سال ۱۴۰۰ را چطور دید، گفت: واقعا سخت! کرونا همچنان ادامه داشت و هر روز غم‌هایی را برخی خانواده‌ها تحمل می‌کردند. واقعا سخت است یکی از عزیزان آدم به خاطر بیماری از دست برود. تلخ‌ترین اتفاق می‌تواند همین نبودن‌ها باشد.

نبودن تماشاگر خیلی تلخ است

او در ادامه از بهبودی روند شیوع کرونا در سطح کشور صحبت کرد و گفت: واقعا در همین دوران کرونا فهمیدم که ما هرچه داریم از مردم است. با آنها جان می‌گیریم و اگر محبوبیتی هم داریم صرفا به خاطر حضور آنهاست. می‌توانم بگویم بدترین روزهای فوتبالی را در نبود آنها تجربه کردیم. اگر می‌جنگیدیم برای این بود که آنها را خوشحال کنیم. وقتی به ورزشگاه می‌رفتیم و آنها را نمی‌دیدیم واقعا تلخ بود. اینکه به قول بچه‌های تیم فریاد نمی‌زنیم تا صدای هم را به سختی بشنویم چندان هم خوب نیست.

سید جلال حسینی: خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودان شود

خوشحالم سال را با تماشاگر تمام کردیم

سیدجلال حسینی گفت: خوشحالی واقعی ما بازگشت هواداران به ورزشگاه‌ها بود. اینکه دربی را با تماشاگر برگزار کردیم اتفاق خوبی بود. امیدوارم دیگر آنها را در استادیوم‌ها ببینیم و هرگز با چنین بیماری‌هایی دیگر دست و پنجه نرم نکنیم.

بیشتر بخوانید

گلر پرسپولیس دوباره نیمکت نشین می‌شود

محبوبیت بالای آقا کریم در تیم ملی/عکس

حذف از آسیا تلخ تر از زهر

خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودان شود ولی…

کاپیتان پرسپولیس اما علاقه‌ای به صحبت درباره اتفاقات فوتبالی نداشت درباره اتفاقات دربی پایتخت گفت: من نمی‌خواهم درباره یک بازی صحبت کنم بلکه باید بگویم خیلی اتفاقات در این چند سال اخیر افتاده که نشان می‌دهد چندان علاقه‌ای به جاودان شدن پرسپولیس نداشتند. فوتبال است و همیشه قهرمانی‌ها ادامه دارد. تا روزی که لیگ وجود دارد قهرمانی هم خواهد بود. من باید بگویم پرسپولیس اصیل است و هر کاری هم خواستند بکنند

نمی‌خواهم در این گفتگو خیلی به اتفاقاتی که خواستند سرمان بیاورند و نتوانستند اشاره کنم. کارهایی کردند که فکر می‌کنم خیلی از هواداران پرسپولیس تشخیص دادند و متوجه شدند که چه اتفاقاتی در حال رقم خوردن است.

سید جلال حسینی: خیلی‌ها دوست ندارند پرسپولیس جاودان شود

تا پایان می‌جنگیم

سیدجلال درباره رقابت با استقلال در فصل جاری لیگ برتر نیز گفت: همیشه تا لحظه‌ای که بازی‌ها جریان داشت برای بردن می‌جنگیدیم. وقتی قهرمان هم می‌شدیم باز برای پیروزی وارد زمین می‌شدیم. الان هم هیچ فرقی نکرده و تا آخرین توان خود برای خوشحالی هواداران خود تلاش می‌کنیم.

نوروز همیشه نو است

با تجربه‌ترین بازیکن فعلی لیگ برتر ایران درباره فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱ گفت: همیشه بهار برایم بوی تازگی می‌دهد. طراوت بهار را کاملا می‌توان احساس کنم. همیشه نوروز برایم تازه است و طراوت دارد.

انسانیت پایان ندارد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه دوست دارد چه صفتی به او داده شود گفت: واقعا به آن فکر نکردم. هرگز به رکوردها و لقب‌ها فکر نکردم. فقط می‌خواهم آدم خوبی باشم. من باید از همسرم و فرزندانم خیلی تشکر کنم. واقعا زندگی با فوتبالیست‌هایی که مدام در اردو هستند خیلی سخت است. خیلی اوقات همسرم تنها بود و بچه‌ها را او بزرگ کرد. از خانواده‌ام خیلی ممنونم.

او در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همیشه بتوانم برای خودم، خانواده ام و جامعه انسان خوبی باشم چون‌که انسانیت هرگز پایان ندارد و نمی میرد. در سال ۱۴۰۱ بهترین‌ها را برای هموطنانم آرزو دارم که امیدوارم همه به خواسته‌های سالم خود برسند و اوضاع اقتصادی مردم هم بهتر از قبل شود.

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *