سن واقعا یک عدد است!

سن واقعا یک عدد است!

یکی از مهم‌ترین عوامل افت رونالدو و مسی به دلیل سن آن‌ها است و نمی توان از کریس ۳۷ ساله انتظار بازی به مانند یک جوان را داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اینکه سن بدن رونالدو مثل یک جوان ۲۰ ساله است یا مسی هنوز هم زمان بالاترین سرعت را زمان حمل توپ دارد، به معنای نادیده گرفتن سن آن ها نیست.

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو متولد ۵ فوریه ۱۹۸۵ است و چند روز پیش ۳۷ سالگی خود را جشن گرفت. او که روزی ضربات ایستگاهی اش بی شباهت به پنالتی نبود حالا بیش از ۴ سال است که فقط یک ضربه آزاد منجر به گل داشته و البته در یک سال گذشته فقط یک گل خارج از محوطه جریمه داشته است!

لیونل آندرس مسی نیز ۲۴ ژوئن ۱۹۸۷ به دنیا آمد و حالا ۳۴ ساله است. او با پنالتی که مقابل رئال مادرید از دست داد با ۵ پنالتی از دست داده تبدیل به بدتررین پنالتی زن تاریخ لیگ قهرمانان شد!

به جز مسی و رونالدو بازیکنانی چون سوارس، مودریچ، راموس، پیکه و سیلوا از جمله بازیکنان بالای ۳۴ سال فوتبال جهان هستند که روزی ستاره های تیم خود بودند. بوفون، آلوس و زلاتان که بالای ۳۹ سال دارند هنوز در فوتبال حرفه ای بازی می کنند اما با روزهای اوج خود فاصله زیادی دارند و افت به خاطر بالا رفتن سن یک اتفاق طبیعی است حتی اگر رونالدو و مسی باشند!

گزارش کامل را اینجا بخوانید.

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *