سعید عزت‌اللهی و حضور ناگهانی در زلزله ترکیه

سعید عزت‌اللهی و حضور ناگهانی در زلزله ترکیه

ورزش سه نوشت: اردوی تدارکاتی تیم وایله در ترکیه باعث شد تا همزمان با زلزله جنوب شرق این کشور، سعید عزت‌اللهی نیز در این محل حضور داشته باشد.

بامداد دوشنبه زلزله به قدرت 7.4 ترکیه را لرزاند که تاکنون چند پس لرزه دیگر با قدرت نزدیک به هشت ریشتری داشته و منجر به کشتن شدن بیشتر از هزار نفر و مجروحیت بسیاری از شهروندان ترک و سوری شده است.

نکته جالب اینکه شب گذشته و همزمان با زمین لرزه در ترکیه، سعید عزت‌اللهی و دیگر بازیکنان تیم وایله در فرودگاه آنتالیا حضور داشتند و این شهر را به مقصد دانمارک ترک می‌کردند.

تیم وایله در حوالی ساعت 4:30 هتل محل اقامت را به مقصد فرودگاه ترک کرد و در همان دقایق زلزله چند صد کیلومتر آن طرف تر، مرز بین ترکیه و سوریه را لرزاند.

با این حال فاصله آنتالیا تا کانون زلزله باعث شد تا سعید عزت‌اللهی و دیگر بازیکنان وایله این زمین لرزه را حس نکنند و ساعاتی بعد نیز در حالی که شهرهایی نظیر هاتای در خرابی شدید فرو رفته بودند، آنها بدون مشکل از فرودگاه آنتالیا به وایله رفتند.

تیم وایله بولدکلاب دو هفته با سعید عزت اللهی در ترکیه حضور داشت و حالا دو بازی تدارکاتی نیز در دانمارک برگزار می‌کند که یکی برابر دیناموکیف خواهد بود.

258 258

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *