سرمربی بایرن‌مونیخ هم جنگ اوکراین را محکوم کرد

سرمربی بایرن‌مونیخ هم جنگ اوکراین را محکوم کرد

تسنیم نوشت: سرمربی بایرن مونیخ با بیان اینکه جنگ را محکوم می‌کند، گفت که از اتفاقات رخ داده در اوکراین شوکه شده است.

یولیان ناگلسمان در آستانه دیدار خارج از خانه فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته بیست‌وچهارم بوندس‌لیگای آلمان، در خصوص حمله نظامی روسیه به اوکراین گفت: من از اتفاقاتی که در اوکراین در حال رخ دادن است، کشوری که اخیراً در آن بازی کردیم، شوکه شده‌ام و می‌ترسم. من البته جنگ را محکوم می‌کنم. در حال حاضر صحبت از فوتبال، آسان نیست. باید به عواقبی که این جنگ برای مردم اوکراین خواهد داشت، فکر کرد.

وی همچنین در واکنش به سلب میزبانی سن‌پترزبورگ روسیه از فینال فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا و واگذاری آن به پاریس توسط یوفا اظهار داشت: پیش از تصمیم رسمی یوفا، فکر می‌کردم خوب است که یوفا برای جابجایی محل برگزاری فینال لیگ قهرمانان تصمیمی سریع بگیرد. هیچ راهی برای صلح وجود ندارد، صلح خودِ راه است. دیروز این جمله را خواندم، فکر کنم جمله درستی هم هست. این باید شعار باشد، همه چیز نباید اینطور پیش برود.

سرمربی بایرن مونیخ همچنین درباره بازی فردا هم اظهار داشت: هر تیمی در مصاف با بایرن انگیزه مضاعفی دارد. علیرغم بازیکنانی که از اینتراخت جدا شده‌اند، آنها تیم بسیار خوبی هستند و یک مربی خیلی خوب هم دارد. اینتراخت تهاجمی بازی می‌کند، مربی‌شان برنامه خوبی دارد و هواداران‌شان هم جو تهاجمی خوبی ایجاد می‌کنند.

بایرن مونیخ در حال حاضر با ۵۵ امتیاز صدرنشین بوندس‌لیگا است و بوروسیا دورتموند ۴۹ امتیازی نزدیکترین تعقیب‌کننده‌اش است.

بیشتر بخوانید:

جدال فاینورد و جهانبخش با پارتیزان در لیگ کنفرانس اروپا

برد شش گله پرسپولیس سیزده سال بعد!/عکس

سلب میزبانی دیگری از روسیه بعد از حمله به اوکراین

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *