سردار و یک ابراز علاقه عجیب و تکراری در آلمان!

سردار و یک ابراز علاقه عجیب و تکراری در آلمان!

دنیای ورزش تورنتو نوشت: مهاجم ایرانی و جدید بایرلورکوزن در مصاحبه جدید خود اعلام کرد حاضر است برای این تیم جان بدهد؛ آزمون هفته گذشته همین اظهار نظر را درباره زنیت داشت و چند روز بعد هم از این تیم جدا شد!

سردار آزمون بعد از حضور در باشگاه بایر لورکوزن و انجام کارهای مقدماتی حضور در این تیم، گفت: سفرم طولانی بود. خیلی خوشحال بودم که دوستان زیادی به من کمک کردند به اینجا بیایم. تست‌های پزشکی را انجام دادم. تست PCR دادم. خیلی سخت بود. بعد از آن استراحت کردم.

وی در خصوص ملاقاتش با «آندری لونف» دروازه بان روسی که با او در زنیت همبازی بود و هم اینک در لورکوزن کنار هم خواهند بود، گفت: او دوست من نیست؛ بهترین دوست من است. مثل یک برادر.

مهاجم تیم ملی ایران در خصوص اینکه چه چیزی در بایر او را تحت تاثیر قرار داد که این تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد، گفت: بایر را مدت زیادی است می‌شناسم. آنها یکی، دو سال قبل پیشنهاد دادند. برایم جذاب بود. باشگاه و هواداران را دوست دارم و مربی و بازیکنان را می‌شناسم. برایم مهم است. احساس می‌کنم همه چیز خوب خواهد بود و قهرمان می‌شویم.

آزمون در خصوص سوابق حضورش در لیگ قهرمانان اروپا و گلزنی به تیم‌های آلمانی در این رقابت‌ها، تصریح کرد: به بایرن مونیخ گل زدم. به دورتموند هم زدم اما با VAR رد شد.

«با لباس زنیت ۶۲ گل را به ثمر رساندید. در بایر دنبال چه چیزی هستید؟» آزمون در پاسخ به این سئوال گفت: مهم نیست میلیون‌ها گل بزنم. البته که نمی‌توانم. زمانی که با رئیس باشگاه صحبت کردم به او قول دادم که هر چیزی انجام بدهم و برای تیم جانم را بدهم. به رئیس باشگاه قول دادم. او خیلی به من کمک کرد. هر روز تلاش می‌کرد تا مرا به بایر بیاورد. هر کاری لازم باشد برای تیم انجام می‌دهم. تلاش می‌کنم مثل سایر بازیکنان جانم را بدهم و هواداران را خوشحال کنم.

وی درباره شخصیتش و داشتن حیوانات هم اظهار کرد: من حیوانات را دوست دارم. یک سگ دارم. همینطور ۴۲ اسب دارم. ۱۰ روز دیگر ۵۲ اسب می‌شوند. من خیلی مهربان، شاد و فان هستم. همینطور عاشق حیوانات.

مهاجم تیم ملی ایران در پایان در خصوص بازی فردا یکشنبه لورکوزن مقابل دورتموند گفت: نمی‌توانم در این مسابقه بازی کنم ولی قلبم با بازیکنان و برادرانم است و آنها را حمایت می‌کنم. -برای این بازی- به استادیوم می‌روم. امیدوارم برنده شوند و سه امتیاز را بیاورند. مطمئنم که می‌توانند.

بیشتر بخوانید:

چهره جنجالی افتتاحیه المپیک زمستانی ۲۰۲۲/عکس

شروع طوفانی کاپیتان تیم‌ملی در ترکیه/عکس

شعر قدیمی شهریار به یاد اسطوره وزنه‌برداری/عکس

253251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *