سردار فصل بعد صد درصد آماده است

سردار فصل بعد صد درصد آماده است

سرمربی بایرلورکوزن در مورد شرایط سردار آزمون حرف زده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جرارد سیوانه در حال بررسی شرایط آزمون برای استفاده از این بازیکن در ترکیب اصلی بایرلورکوزن است.

برنامه لورکوزن برای استفاده از آزمون در فصل آینده است اما این بازیکن پس از تلاش فراوان در حال آماده شدن است تا آرام آرام بتواند جایی در ترکیب اصلی تیم جدیدش پیدا کند.

سرمربی بایرلورکوزن بارها به این موضوع اشاره کرده که در نظر دارد دقایق بیشتری را دراختیار آزمون قرار دهد تا او بتواند خودش را با شرایط وفق دهد. نظر سیوانه اساسا این است که «تمام بازیکنان حاضر در این تیم می‌توانند از ابتدا بازی کنند».

آزمون تا به حال چهار بار به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته و زمان استفاده از او رو به افزایش است. سیوانه در این باره گفت: او حالا بین ۳۵ تا ۴۰ دقیقه بازی کرده است. فکر می‌کنم می‌تواند در چند بازی آینده از ابتدا در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

با این حال سیوانه در این باره که آیا سردار در بازی برابر ولفسبورگ در روز یکشنبه در ترکیب اصلی تیمش قرار دارد یا خیر صحبتی نکرد.

هنوز تردیدهایی درباره آمادگی صددرصدی این بازیکن وجود دارد. این مربی سوییسی درباره شرایط آزمون گفت:هنوز مشخص نیست که آیا آمادگی و قدرت بدنی او برای حضور ۹۰ دقیقه‌ای در میدان کافی است یا خیر.

این تصور وجود دارد که این مهاجم ایرانی تنها پس از وقفه تابستانی در پایان فصل است که می‌تواند به نهایت قدرت و اوج آمادگی خود برای درخشش در زمین برسد. سیوانه در این باره اظهار داشت:من فکر می‌کنم که ما آزمون را با صددرصد آمادگی در فصل آینده خواهیم دید.

بیشتر بخوانید:

  • برگزاری تمرین سبک تیم ملی پیش از سفر به کره

  • شانس اول قهرمانی در اروپا مشخص شد/عکس

  • فرهاد مجیدی مربی جادوگر است!

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *