سختی تغییر نسل تیم‌ملی را به جان می‌خریم

سختی تغییر نسل تیم‌ملی را به جان می‌خریم

سرمربی تیم ملی فوتسال با میرشاد ماجدی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، امروز با حضور در محل فدراسیون فوتبال، با میرشاد ماجدی سرپرست این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

شمسایی در خصوص این دیدار اظهار داشت: این جلسه در حالی برگزار شد که مشکلات و مسائل مربوط به تیم ملی، قراردادا کادر فنی و برگزاری اردوهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به میرشاد ماجدی تبریک می‌گویم. برای او و اعضای هیات رئیسه آروزی موفقیت دارم.

وی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی و آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: نسبت به شرایط موجود گام بر می‌داریم. طی همکاری که با اصولی داشتیم، یک نفر ایرانی به جمع کادر فنی خود اضافه می‌کنیم. تمام بازی‌ها را رصد کرده و کار خود را قوی‌تر انجام می‌دهیم. تمام تلاش من و گروهم این است که تیم ملی فوتسال را برای روزهای سخت آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: هدفمان این است که تغییر نسل داشته باشیم که کار سختی است. تا روزی که هستیم برای موفقیت کشورمان تلاش می کنیم. دستمان مقابل تمامی همکاران دراز می‌کنیم و از هر کسی که کمک می‌کند و مثمر ثمر است استفاده خواهیم کرد.

شمسایی افزود: اوضاع تیم ملی از گذشته تاکنون به گونه‌ای است که در حال حرکت بوده و این رشته را از صفر به صد رسانده‌اند. روسای فدراسیون و کمیته فوتسال از قبل تاکنون تلاش کردندکه این قطار موفقیت در رشته فوتسال ادامه داشته باشد. همه این افراد هدفشان سربلندی تیم ملی فوتسال ایران بوده و ما نیز از این قاعده جدا نیستیم. این سختی را به جان می‌خریم تا تغییر نسل رخ دهد. سال 2005 بازی‌های آسیایی را از دست دادیم اما اکنون سوم دنیا شدیم. برای موفقیت می جنگیم و تا روزی که هستیم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم. زمان می‌برد اما باتلاش پیش می‌رویم.

بیشتر بخوانید:

  • شوخی عجیب پیکه با اسطوره رئالی‌ها/عکس

  • آقا یحیی می‌گفت لطفا ارسلان مطهری را نزن!

  • مصدومیت این بازیکن کار گل‌محمدی را راحت کرد!

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *