ستاره جدید آبی‌ها از خطر مرگ گریخت

ستاره جدید آبی‌ها از خطر مرگ گریخت

آندره اونانا دروازه‌بان کامرونی آژاکس تصادف شدیدی داشته و البته از این حادثه جان سالم به در برده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دوران موفق آندره اونانا در آژاکس رو به پایان بوده و این دروازه‌بان جوان فصل بعد برای اینتر بازی خواهد کرد. البته آندره اونانا امروز صبح فاصله‌ای تا مرگ نداشته و درگیر حادثه وحشتناکی شده است. ‌اونانا در راه رفتن به دوآلا برای حضور در ترکیب تیم ملی کامرون در دیدار مقابل الجزایر دچار این حادثه وحشتناک شده است.

ستاره جدید آبی‌ها از خطر مرگ گریخت

خوردوی اونانا تقریبا با خاک یکسان شده، برخی منابع مدعی شدند او خیلی خوش شانس بود که دچار حادثه تلخی نشده و در واقع زنده مانده است. به گفته نزدیکان اونانا، این تصادف در سومبو و در محور یائونده – دوآلا رخ داده است. آندره اونانا که راهی کامرون شده بوده، قصد داشته خود را خیلی سریع به اردوی تیم ملی برساند که دچار این حادثه تلخ شده است. آندره اونانا سوار رنجروور خاکستری بوده که سرشاخ با ماشین دیگری شده تا این اتفاق ناگوار رخ دهد.

ستاره جدید آبی‌ها از خطر مرگ گریخت

البته آندره اونانا شرایط خوبی دارد و حتی او خیلی زود توانسته برای ادامه مسیر خود وسیله نقلیه دیگری را قرض بگیرد و به هم‌تیمی‌های خود در اردوی تیم ملی کامرون محلق شود. البته یکی از دوستان آندره اونانا که همراه او در خودرو حضور داشت؛ مجروح شده است.

بیشتر بخوانید:

  • برگزاری اولین تمرین تیم امید در سال جدید با ۱۲ بازیکن

  • تست کرونای مهاجم گلزن تیم ملی منفی شد

  • برگزازی دومین جلسه تمرینی تیم ملی در سئول/عکس

    254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *