سال تحویل دختران هندبالیست ایران در قزاقستان/عکس

سال تحویل دختران هندبالیست ایران در قزاقستان/عکس

ایسنا نوشت: دختران هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان هستند لحظه سال تحویل خود را چگونه گذراندند؟

دختران نوجوان هندبال ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در آلماتی قزاقستان به سر می‌برند لحظه سال تحویل سال ۱۴۰۱ را با لباس تیم ملی در لابی هتل دور سفره هفت سین جمع شدند.

دختران هندبال در ساعت ۲۱:۰۰ به وقت محلی در حالی که لباس‌های تیم ملی را برتن داشتند، در کنار سفره هفت‌سین نشستند و همه برای قهرمان شدن خود در این مسابقات دعا کردند.

آنها بیش از دو ماه است که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی خانواده‌های خود را ندیده‌ و دلتنگ اند اما همه یکدل و هم پیمان شده‌اند تا در این دوره از مسابقات بتوانند مدال طلا را برای خانواده خود عیدی ببرند.

در ساعت ۲۱:۳۳ به وقت محلی (قزاقستان) همه با هم دعای سال تحویل را خواندند و عید را به هم تبریک گفتند.

آنها یکی یکی بعد از تحویل سال نو برای تبریک سال نو با اعضای خانواده خود تماس تصویری گرفته و عید نوروز را به خانواده‌های خود تبریک گفتند.

نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا دختران نوجوان از ۲۷ اسفند تا ۵ فروردین به میزبانی قزاقستان در حال برگزاری است. تیم ملی ایران تاکنون مقابل ازبکستان و قزاقستان به برتری رسیده‌ است و باید فردا از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت ایران مقابل هند به میدان برود.

سال تحویل دختران هندبالیست ایران در قزاقستان/عکس

بیشتر بخوانید:

تبریک وینفرد شفر به مناسبت سال نو/عکس

بیانیه‌نویسی تا آخرین لحظات ۱۴۰۰!

تبریک سال نوی باشگاه پورتو با یک اشتباه/عکس

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *