رضایتنامه گل‌محمدی ۴ میلیارد بود

رضایتنامه گل‌محمدی ۴ میلیارد بود

قائم مقام باشگاه شهرخودرو توضیحاتی را در خصوص طلب از باشگاه پرسپولیس ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اسماعیل حیدرپور پس از پیروزی تیم ملی مقابل لبنان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود همانطور که انتظار می رفت. با اینکه صعودمان مشخص و این بازی تشریفاتی بود اما با توجه به باخت مقابل کره جنوبی باید حتما برنده می شدیم. با توجه به شرایط بچه ها امیدواریم در جام جهانی آنطور که باید و شاید نماینده شایسته ای برای فوتبال کشورمان باشیم. آرزویمان این است که در جام جهانی شرایط خوبی را داشته باشیم.

قائم مقام باشگاه شهرخودرو در خصوص شرایط این تیم و نتیجه گیری خوب اخیر آن، عنوان کرد: خداراشکر دو بازی با فجر و نفت مسجدسلیمان که حریفان مستقیم ما بودند را در خانه خودشان شکست دادیم. بازی با نساجی هم همه اهالی فوتبال دیدند. تیم شرایط خوبی پیدا کرده و بچه ها از انسجام خوبی برخوردار هستند. امیدواریم بتوانیم شرایطی ایجاد کنیم که تیم نتیجه بگیرد. باید بجنگیم. کار سخت است اما در این هفته ها تیم شرایط خوبی دارد.

وی در مورد اختلافات با احسان اصولی و رابطه با هیات فوتبال استان، گفت: باشگاه کاری که باید را انجام می‌دهد. فکر می‌کنم در بحث لجستیک و پروانه ای که داریم، تیم بر اساس شرایطی که دارد جلو می‌رود. هدفمان این است که تیم در لیگ برتر بماند. بحث دعوا و این داستان‌ها نیست.

حیدرپور در مورد طلب باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس عنوان کرد: رضا درویش حسن نیت دارد. نسبت به مدیران قبلی برای این موضوع جدی تر است. پرسپولیس قرار شد بر اساس توافقی که داشتیم ۱۰میلیارد به باشگاه شهرخودرو پرداخت کند.

وی در مورد اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی است طبق حکم کمیته وضعیت این مبلغ کمتر است، اظهار داشت: ۷میلیارد و هشتصد حکم استیناف است. از آن تاریخ تا امروز باید ۷میلیارد و دویست پرداخت می کردند. این مابه‌التفاوت را اگر نپذیرند ما برای وجه التزام دوباره شکایت خواهیم کرد.

قائم مقام باشگاه شهرخودرو در مورد اینکه به نظر می‌رسد این قرارداد ترکمانچای طور بوده، گفت: هرباشگاهی مدیر و حقوقی دارد. باید برنامه ریزی می‌کردند. اصل رضایتنامه یحیی گل محمدی ۴میلیارد بود که پرداخت نشد و به ۷میلیارد و هشتصد رسید.

وی در پاسخ به این سوال که تیم‌های دیگر در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبانی می کنند اما این شرایط برای شهرخودرو فراهم نیست و این چه پیامی دارد، عنوان کرد: من با شما صحبتی ندارم.

۲۵۴ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *