رضازاده: رکورد سیامند رحمان هیچ‌وقت تکرار نمی‌شود

رضازاده: رکورد سیامند رحمان هیچ‌وقت تکرار نمی‌شود

رئیس انجمن پاراوزنه برداری گفت: سیامند رحمان یک اسطوره بود که رکوردش هیچ‌وقت تکرار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین رضازاده رئیس انجمن پاراوزنه برداری در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور اظهار داشت: این مسابقات زیر نظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک و با حضور ورزشکارانی از روسیه، ازبکستان، اردن و هلند طی دو روز برگزار شد. سطح رقابت‌ها راضی کننده بود که البته رکورد جدیدی به ثبت نرسید.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا در سنگین وزن تصور می‌کنید کسی بتواند در این مسابقات رکورد جدیدی را به ثبت برساند؟» گفت: این مسابقات به نام سیامند رحمان در حال برگزاری است که برای خودش اسطوره بود و رکوردهایش هیچ وقت تکرار نمی‌شود، البته در رده سنی جوانان وزنه‌بردارانی داشتیم که رکوردهای‌شان نسبت به قبل افزایش پیدا کرده که امیدواریم با حمایت فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک بتوانیم در آینده با سرمایه گذاری روی این رده سنی، نفرات خوبی را در سنگین وزن به تیم ملی بزرگسالان تزریق کنیم.

رضازاده همچنین درخصوص وضعیت ملی‌پوشان برای شرکت در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو گفت: در این زمینه کادر فنی در حال برنامه‌ریزی است تا بتوانند با توجه به سطح رکوردها و با سیاستی که کمیته ملی پارالمپیک برای اعزام ورزشکاران به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو در نظر گرفته است، بهترین تیم را برای این مسابقات آماده کنیم.

وی در پایان گفت: این مسابقات فرصت خوبی برای پشتوانه سازی و استعدادیابی برای تیم ملی بزرگسالان است تا بتوانیم در رده سنی جوانان برنامه‌ها را در سال آینده با جدیت پیگیری کنیم.

بیشتر بخوانید:

  • مدرن‌ترین دفاع ایران مجیدی را امیدوار کرد

  • تصمیم جدی 10 باشگاه برای آغاز دوباره سوپرلیگ

  • شماره لباس خرید ازبک پرسپولیس مشخص شد

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *