درخواست تنیس و اسکواش برای اعزام تیم مردان به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲

درخواست تنیس و اسکواش برای اعزام تیم مردان به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲

فدراسیون های تنیس و اسکواش در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان درخواست کردند تا تیم‌های مردان هر دو رشته به بازی های آسیایی اعزام شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس ایران و مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش با ارسال نامه‌ای مشترک به وزیر ورزش و جوانان خواستار اعزام تیم پسران هر دو رشته به بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: روسای فدراسیون‌های تنیس و اسکواش به نمایندگی از خانواده معظم هر دو رشته، از جنابعالی به عنوان رییس ستاد عالی بازی‌های آسیایی درخواست حضور ورزشکاران در بخش آقایان را خواهانیم.

به لطف صعود تیم ملی مردان تنیس به سطح سوم و ارتقای ۳۱ پله‌ای در رده‌بندی تیم‌های حاضر در جهان و رسیدن به رنکینگ ۸۶ دنیا و همچنین حضور پررنگ بازیکنان در رنکینگ جهانی جوانان زیر ۱۸ سال و درخشش در رویدادهای بین‌المللی، فرصتی گرانبها به منظور حضوری پربار برای آینده‌‎داران تنیس خواهد بود.

با توجه به رشد و شکوفای رشته اسکواش در سال‌های اخیر و روند رو به رشد بازیکنان در رنکینگ بین‌المللی، فرصت مغتنمی است که تیم پسران اسکواش کشورمان حضوری مثمرثمر در این دوره از بازی‌ها داشته باشند.

مدتی چندی پیش پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو چین ۲۰۲۲ اعلام کرد در چند رشته از جمله تنیس و اسکواش، تنها اعزام تیم دختران انجام می‌شود و حالا روسای دو فدراسیون تنیس و اسکواش با انتشار این نامه خواستار اضافه شدن تیم پسران هر دو رشته در بازی‌های آسیایی هانگژو چین شدند.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس برای قهرمانی باید استقلال را ببرد

حتی در دنیای مجازی مثل سجاد گنج زاده نباشید!

چون استقلال در کورس قهرمانی است می‌خواهند به این تیم لطمه بزنند

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *