خیلی‌ها سلامتی‌شان را برای پرسپولیس به خطر انداختند

خیلی‌ها سلامتی‌شان را برای پرسپولیس به خطر انداختند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گلی خوردیم که به نظرم خیلی گل بدی بود و دوست ندارم تیمم اینقدر راحت گل بخورد اما متاسفانه این اتفاق رخ داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار داشت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. گلی خوردیم که به نظرم خیلی گل بدی بود و دوست ندارم تیمم اینقدر راحت گل بخورد اما متاسفانه این اتفاق رخ داد.

وی افزود:در ادامه کنترل بازی را در دست گرفتیم. در نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کردیم و برای نخستین‌بار با این سیستم بازی کردیم که بازیکنان خیلی خوب و وظیفه‌شناس ظاهر شدند. گل‌های قشنگی زدیم و موقعیت خاصی هم به حریف ندادیم، در مجموع روندی که دوست داشتیم طی شد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها شرایط سختی دارند و از باشگاه می‌خواهم توجه بیشتری به بازیکنان داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: اینکه حرف نمی زنیم به این معنی نیست که مشکلی نداریم. قبل از پایان سال تکلیف باید روشن و مشکلات برطرف شود. بازیکنان شرایط سختی دارند. این برد را به همه هواداران، حامد پاکدل و مصدومان تقدیم می‌کنیم چون خیلی‌ها سلامتی خود را در این مدت به خطر انداختند. مصدومیت‌ها کار را سخت می‌کند و شرایط برای تغییرات سخت می‌شود. مس تیم خوبی است و بازی کردن مقابل آنها سخت است. آنها تاکتیکی بازی می‌کنند و ما برد ارزشمند و به موقعی کسب کردیم که در ادامه راه خیلی به ما کمک خواهد کرد.

گل‌محمدی در خصوص آمار بازیکن جدید و ازبک این تیم که امروز قراردادش رسمی شده است عنوان کرد: او بازیکن جوانی است و می‌دانم آمار خوبی ندارد. شاید وی رزومه خاصی نداشته باشد اما در بازی‌هایی که انجام داده گل‌های خوبی زده است. شرایط جذب بازیکن برای ما به گونه‌ای است که از نظر مالی محدودیت هایی داریم و در نیم فصل کلاً جذب بازیکن سخت است. این بازیکن تازه به تیم ملی کشورش دعوت شده و دونده است. با توجه به وضعیتی که موجود بود این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم او بتواند به تیم‌مان کمک کند.

وی در خصوص دلایل استفاده از احمد گوهری و غیبت فرشاد فرجی در فهرست امروز این تیم گفت: احمد گوهری مدت زیادی بازی نکرده بود ولی عملکرد خوبی داشت. در دو سالی هم که با حامد لک کار کردیم او عملکرد خوبی داشت. همه بازیکنان به حمایت نیاز دارند. اگر مشکلات و شرایط داخلی تیم را بدانید متوجه می‌شوید که بازیکنان تحت فشار هستند و حمایت‌های خوبی از آنها صورت نمی‌گیرد. از همه هواداران می‌خواهیم که مثل گذشته این تیم را حمایت کنند، چون این موضوع به سود تیم است و موفقیت تیم را تضمین می‌کند.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: فرجی مشکل خاصی نداشت. هر بازیکنی که در لیست نباشد قطعاً به دلیل شرایط تمرینی و برخی مسائل فنی کنار گذاشته می‌شود. فرشاد مشکل مصدومیت هم نداشت. او تاکنون خیلی به ما کمک کرده و همه بازیکنانی که داریم مورد توجه ما هستند و با هیچ بازیکنی مشکلی نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

گل‌محمدی در خصوص خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: قبل از بازی درمورد این موضوع صحبت کردیم. اینکه از حالت دولتی به خصوصی واگذار می‌شود اتفاق خوبی برای باشگاه‌ها است. اگر در گذشته اینگونه می‌شد خیلی از مشکلات پیش نمی آمد. در گذشته فقط حرف زدند و وعده دادند، اما حالا در حال اجرا است و باید منتظر ماند و دید که چگونه این امر محقق می‌شود.

بیشتر بخوانید:

حضور کریم باقری در برنامه تلویزیونی ممنوع شد

ادعای بزرگ نامزد رونالدو درباره ثروتش

دیگر سرمربی تیم‌ملی فوتبال نخواهیم داشت!

۲۵۷ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *