خوشحالم ستاره پرسپولیس شماره من را می‌پوشد

خوشحالم ستاره پرسپولیس شماره من را می‌پوشد

خبرورزشی نوشت: پایان رأفت مهاجم پیشین پرسپولیس می‌گوید: خیلی خوشحالم ستاره بی ادعایی مثل وحید امیری شماره ۱۹ می‌پوشد. او ستاره تیم گل محمدی است که بدون سروصدا کارش را انجام می‌دهد.

پرسپولیس در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر توانست آلومینیوم اراک با با نتیجه دو بر صفر در تهران شکست داده و انتقام بازی رفت را بگیرد.

پایان رأفت مهاجم سابق پرسپولیس ضمن تعریف از عملکرد حامد پاکدل از بازی شماره ۱۹ این تیم نیز تمجید می‌کند. شماره‌ای که در سال‌های نه چندان دور برتن این مهاجم گیلانی بوده است.

به نظر شما بهترین بازیکن پرسپولیس در دیدار با آلومینیوم اراک چه کسی بود؟

همه زحمت کشیدند اما به نظرم وحید امیری بهترین بود. او برای پرسپولیس بازیکن بسیار مهمی‌است به خصوص حالا که ورزشگاه خالی است، او از لحاظ احساسی وظیفه خاصی دارد. او همیشه می‌خواهد توپ را به دست بیاورد و به تیم کمک کند.

را به ورزشگاه خالی اشاره کردید؟

او موتور محرکه تیم است. بیش از همه دوید، جنگید و از همان شروع بازی با آلومینیوم عطش گلزنی خودش را نشان داد. یک گل زد که آفساید اعلام شد و با توجه به شکست دیدار رفت و اینکه تماشاگر درورزشگاه نمی‌توانست حضور داشته باشد داشتن بازیکنی مثل وحید امیری غنیمت است.

ابد می‌دانید او شماره ۱۹ می‌پوشد. شماره‌ای که شما هم در پرسپولیس از آن استفاده می‌کردید؟

خیلی خوشحالم ستاره بی ادعایی مثل وحید امیری شماره ۱۹ می‌پوشد. او ستاره تیم گل محمدی است که بدون سروصدا کارش را انجام می‌دهد و تقریبا در همه پست‌ها برای پرسپولیس بازی کرده است.

ولی پس از بازی با آلومینیوم اراک همه از گلزنان این مسابقه حرف زدند و…

حامد پاکدل تازه خودش را پیدا کرده است. او هم مهاجم زحمتکش و دونده‌ای است. او در دومین بازی پی درپی موفق به گلزنی شد و هر دو گل خودش را هم با تیزهوشی به ثمر رساند. به نظرم او بیشتر می‌تواند در پرسپولیس خودش را نشان دهد و از او در ادامه مسابقات بیشتر خواهیم شنید.

مهدی عبدی چه طور؟ یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی کمی‌از او انتقاد کرد؟

مهدی عبدی یک مهاجم با استعداد و چارچوب شناس است. شاید یحیی توقعاتی داشته که به هر حال برای تحریک بیشتر شاگردش آن حرف را زده است. من خودم کار مربیگری می‌کنم و به خوبی می‌دانم هیچ کس به اندازه سرمربی دلش برای بازیکن نمی‌سوزد و مهدی عبدی هم باید خیلی خوب به توصیه‌های یحیی گل محمدی گوش کند. مهدی پتانسیل آن را دارد که به تیم ملی دعوت شود و در آینده‌ای نزدیک به یک ستاره ملی پوش هم تبدیل شود.

قابت این روزهای استقلال و پرسپولیس در صدر جدول هم در نوع خود جالب است. دراین رابطه چه صحبتی دارید؟

این رقابت همیشه وجود داشته است. در تمام دنیا فوتبال دو قطبی است و ایران هم از این قاعده مستثنی نیست. البته سپاهان تیم خوب و پرمهره‌ای است که کمی‌پرنوسان ظاهر شده و حالا به نظر می‌رسد رقابت اصلی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس باشد.

رنهایت فکر می‌کنید برنده این دوئل کدام تیم شود؟

رقابت خیلی سخت و نفسگیری در جریان است اما من فکر می‌کنم دیدار مستقیم دو تیم و دربی هم می‌تواند تأثیرگذار باشد. نیم فصل دوم واقعا بازی‌ها سخت تر یا به قول فوتبالی‌ها دروازه‌ها کوچک تر می‌شود. تیمی‌می‌تواند درنهایت قهرمانی را ازآن خود کند که از موقعیت‌های خودش بهتر استفاده کند و امیدوارم این تیم پرسپولیس باشد.

بیشتر بخوانید:

دومین تمدیدی پرسپولیس مشخص شد؛ ستاره ملی‌پوش قید لژیونر شدن را زد

اعلام زمان بازگشت سردار به تمرینات لورکوزن/عکس

سختی تغییر نسل تیم‌ملی را به جان می‌خریم

۲۵۷ ۲۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *