خریدار جدی پرسپولیس برای در اختیار گرفتن این باشگاه اقدام می‌کند؟

خریدار جدی پرسپولیس برای در اختیار گرفتن این باشگاه اقدام می‌کند؟

یک شرکت اپراتوری خواهان خرید پرسپولیس در پروسه خصوصی سازی است.

به گزارش میدان، در چند روز گذشته بحث واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی و عرضه سهام این باشگاه‌ها در بورس مطرح شد. اینبار باتوجه به قیمت گذاری دو باشگاه و انجام امور مربوط به خصوصی سازی به نظر می‌رسد عزم مسئولان برای واگذاری قسمتی از سهام دوباشگاه یا کل آن جدی باشد.

در همین خصوص شنیده می‌شود که شاید باشگاه پرسپولیس در اختیار شرکت اپراتوری ایرانسل قرار بگیرد. گفته می‌شود این شرکت که در حال حاضر اسپانسر اصلی روی پیراهن پرسپولیس است علاقه دارد تا در صورت واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی این باشگاه را در اختیار بگیرد.

ایرانسل تا امروز دوبار به عنوان اسپانسر پرسپولیس فعالیت کرده و از ظرفیت بالای این باشگاه به عنوان برند اول ورزش ایران و پر هوادارترین تیم فوتبال در آسیا خبر دارد و می‌خواهد با در اختیار گرفتن باشگاه پرسپولیس هم خودش به سود برسد، هم پرسپولیس مشکلات مالی نداشته باشد.

البته شایان ذکر ایرانسل در شرایطی برای در اختیار گرفتن باشگاه پرسپولیس پیش قدم خواهد که سهام باشگاه پرسپولیس به صورت کامل و قطعی واگذار شود تا تمام امور این باشگاه به صورت کامل در اختیار ایرانسل باشد. حالا باید دید که آیا قرار است باشگاه پرسپولیس کلا در اختیار بخش خصوصی قرار بگیرد یا قسمتی از سهام عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *