حمله مشاور حقوقی فدراسیون به منتقدان:نقشه عاشقان تعلیق نقش بر آب شده!

حمله مشاور حقوقی فدراسیون به منتقدان:نقشه عاشقان تعلیق نقش بر آب شده!

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: مشاور حقوقی فدراسیون می گوید فدراسیون فوتبال در زمره فدراسیون‌های ورزشی "آماتوری" و "دستگاههای اجرایی" موضوع مواد ۳ و ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری نیست.

دکتر غلامرضا رفیعی گفت: در خصوص اساسنامه، مشکلی فدراسیون فوتبال را تهدید نمی کند. فیفا خردمندانه عمل می کند. ترسناک نیست و در امور داخلی کشورها دخالت نمی کند! کاسبان تعلیق و التماس کنندگان تعیین "کمیته انتقالی و عادی سازی" ، ناکام خواهند ماند.

وی اضافه کرد: پاسخ فدراسیون فوتبال به فیفا درخصوص ماهیت حقوقی "غیر دولتی " و "خروج" فدراسیون فوتبال "انتخابی" از شمول فدراسیون‌های ورزشی "آماتوری" که مستند به مواد ۳ و ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون جدید وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان (۱۳۹۹)، اعلام رسمی دبیر وقت هیات دولت (۱۴۰۰) و آرا هیات عمومی دیوان عدالت اداری (۱۴۰۰) می باشد، برای فیفا قانع کننده بود. در تبریک گفتن فیفا شک نکنید. می دانم ممکن است برایم گران تمام شود اما توصیه می کنم دلواپسانی که هیات رئیسه "انتخابی" فدراسیون فوتبال را بر نمی تابند، بهتر است از سر دلسوزی برای ورزش ایران، از مجلس محترم درخواست نمایند لایحه تقدیمی دولت محترم "تعیین وضعیت حقوقی فدراسیونهای آماتوری" (۱۴۰۰) را نیز تصویب نمایند تا آنها نیز "غیر دولتی" شوند.

رفیعی در پایان خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال در زمره فدراسیون‌های ورزشی "آماتوری" و "دستگاههای اجرایی" موضوع مواد ۳ و ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری نیست! بگذارید لااقل مدیریت فوتبال "انتخابی" باقی بماند. شما را به خدا، فوتبال را "انتصابی" نکنید. بگذارد نفس بکشد.

بیشتر بخوانید:

طرح جدید فیفا از صعود ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر/عکس

محمد نادری: خبرهای خوبی در راه است/عکس

واکنش حردانی به منتفی شدن انتقالش به استقلال/عکس

۲۵۷ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *