حمایت تمام قد باشگاه پورتو از طارمی

حمایت تمام قد باشگاه پورتو از طارمی

باشگاه پورتو در واکنش به برخی انتقادات از مهاجم ایرانی‌شان، واکنش تندی از خود نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال پورتو پنچشنبه شب با درخشش مهدی طارمی برابر لاتزیو به تساوی ۲ – ۲ رسید و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با برتری ۴ بر ۳ راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا شد. طارمی گل نخست پورتو را در دقیقه ۳۱ از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف ایتالیایی کرد و سازنده گل دوم تیمش در دقیقه ۶۸ هم بود.

اتفاق مهم این دیدار که در ورزشگاه المپیکوی شهر رُم ایتالیا برگزار می‌شد، در دقیقه ۲۷ رخ داد، زمانی که مهدی طارمی درون محوطه جریمه لاتزیو سرنگون شد که داور آلمانی بازی در ابتدا به نشانه شبیه‌سازی، در سوت خود دمید و به طارمی کارت زرد داد اما پس از بازبینی صحنه توسط کمک داور ویدئویی (VAR)، به سود پورتو پنالتی اعلام کرد. طارمی خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد و گل اول و تساوی پورتو را به ثمر رساند.

باشگاه پورتو در واکنش به کسانی که معتقدند مهاجم ایرانی این تیم پرتغالی عادت به شبیه‌سازی پنالتی دارد و همچنین در واکنش به نحوه تحلیل این اتفاق توسط برخی مفسران تلویزیونی و انتقادشان از طارمی، پیامی منتشر کرد.

باشگاه پورتو در بخشی از خبرنامه خود با نام «دراگوئس دیاریو» در حمایت از مهاجم ایرانی‌شان نوشت: «طارمی در زمان پنالتی در کانون توجه قرار گرفت، پنالتی‌ای که غیرقابل انکار بود، به جز در چشم برخی افراد بی‌سواد که در تلویزیون اظهارنظر می‌کنند».

طارمی ۲۹ ساله که دومین فصل حضورش در جمع آبی‌وسفید پوشان بندر پورتو را تجربه می‌کند، تا به اینجای فصل در ۳۳ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۱۵ گل‌زده و ۱۲ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

۲۵۶ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *