جهانبخش: انگلیس می‌تواند همزمان ۳ تیم در جام جهانی داشته باشد

جهانبخش: انگلیس می‌تواند همزمان ۳ تیم در جام جهانی داشته باشد

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: انگیلس به صورت همزمان می‌تواند ۳ تیم در جام جهانی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا جهانبخش درمورد هم گروه شدن تیم ملی فوتبال ایران با انگلیس، آمریکا و برنده دیدار پلی‌آف ولز/ اسکاتلند و اوکراین در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: تیم ضعیف در جام‌جهانی وجود ندارد و منتخب بهترین‌های هر قاره به این مسابقات صعود می‌کنند. هر بازی مقابل هر تیمی که به جام جهانی می‌آید فوق‌العاده سخت است. این تجربه را در جام‌جهانی قبلی داشتیم.

وی ادامه داد: اگر واقعیت را بخواهید با توجه به گروه‌های موجود می‌شود مقداری تفاوت را دید به ویژه نسبت به سید یک و دویی که بین گروه ها تقسیم شده بود. گروه ما هم سخت است. انگلیس در یورو خوب کار کرد و تیمی بسیار منسجم است. مربی‌ای دارد که مدت‌ها است با بازیکنان این تیم کار می‌کند. انگلیس همین الان می‌تواند سه تیم خیلی خوب و تاپ در جام جهانی داشته باشد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: آمریکا هم یکی از بهترین نسل‌هایش را دارد و بیش از ۸۰-۷۰ درصد بازیکنانش در تیم‌های خوب اروپا بازی می‌کنند و تاثیرگذار هستند.

جهانبخش عنوان کرد: از بین تیم‌های حاضر در پلی‌آف اوکراین را خیلی ندیدم اما وقتی در انگلیس بودم بازی‌های تیم ملی اسکاتلند و ولز را دنبال می‌کردم. نسل خیلی خوبی دارند و در بازی‌های‌شان فوق‌العاده خوب کار کرده‌اند که توانسته‌اند به این مرحله برسند. رسیدن به پلی‌آف قدم بزرگی برای آنها بوده و اگر بتوانند به جام‌جهانی بیایند، مردم‌شان مثل ما به آرزوی بزرگی رسیده‌اند.

وی ادامه داد : همه تیم‌های گروه خوب هستند، اما اگر خودمان باشیم و شرایط آماده‌سازی مناسب باشد می‌توانیم کارهای خیلی مثبتی انجام بدهیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سوال مجری شبکه اسکای اسپورت درمورد تیم برنده دیدار ایران و انگلیس گفت: قطعاً بازی سختی می‌شود. با توجه به تجربه‌ای که از دیدار اول‌مان با مراکش در جام‌جهانی ۲۰۱۸ دارم می‌دانم بازی اول در تورنمنتی مثل جام‌جهانی فوق‌العاده سخت خواهد شد.

جهانبخش افزود: ترجیح می‌دادیم تورنمنت را با تیم دیگری شروع کنیم، اما قرعه‌کشی به این شکل پیش رفت. قطعاً بازی خیلی سختی پیش‌رو داریم زیرا انگلیس می‌تواند همزمان ۳ تیم فوق‌العاده در جام‌جهانی داشته باشد. نسل خوبی در اختیار دارد، اما ما هم آماده می‌شویم تا کار را برای انگلیس سخت کنیم.

وی تصریح کرد: مهم ترین چیز این است که بتوانیم باعث افتخار مردم ایران شویم تا همه ببینند تمام تلاش خود را برای سربلندی پرچم ایران و افتخار آفرینی می‌کنیم. بازی با انگلیس خیلی مهم است و باید برای دیدار اول به خوبی آماده شویم تا شروع خوبی در جام جهانی داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

  • علی دایی در کنار مردی که ایران را به گروه مرگ فرستاد/عکس

  • ببینید | نخستین واکنش رسمی اینفانتینو به ماجرای ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران

  • نظر جالب اسطوره فوتبال انگلیس از هم‌گروهی با ایران و آمریکا

    ۲۵۷ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *