توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مهاجم ازبک و پرونده النصر

توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره مهاجم ازبک و پرونده النصر

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد نحوه جذب بازیکن ازبک و شایعات پیرامون مشکل عقد قرارداد با این بازیکن ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرعلی حسینی در خصوص صحبت‌هایی که پیرامون زمان فسخ قرارداد شرزود تمیروف مطرح شده است اظهار داشت: ما مدارک این بازیکن را از ایجنت وی دریافت کردیم ولی به آن بسنده نکرده و از خود باشگاه پاختاکور خواستیم که از ایمیل رسمی باشگاه به باشگاه پرسپولیس ایمیل بزنند که این کارها هم انجام شد البته منتظر پاسخ تست پزشکی هستیم تا عقد قرارداد وی ثبت شود. چون یکسری سوال‌ها و هجمه‌ها پیش آمد از فدراسیون ایران درخواست کردیم از فدراسیون فوتبال ازبکستان استعلام بگیرند و امروز پاسخ نهایی ارسال می‌شود.

وی در خصوص اینکه تاریخ فسخ قرارداد این بازیکن چه زمانی است گفت:10 فوریه، ما هم نامه فسخ قرارداد او را داریم و هم اینکه مدرکی در اختیار داریم که آخرین روز حضورش در باشگاه را به اثبات می‌رساند.

مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه درویش گفته ما 2 روز قبل از باشگاه پاختاکور دوباره مجوز گرفته‌ایم گفت: ما مجوزی نگرفتیم، ما نامه ها را قبلا از طریق ایجنت او گرفته بودیم.

در خصوص زمان پرونده النصر گفت: آنها از قوانین R59 قوانین ورزشی استفاده کرده و صدور آرای برخی پرونده‌ها را به تعویق می‌اندازند و این کار را تا الان کرده‌اند. قرار بود جمعه رای بیاید ولی تا الان نیامده است.

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *