تصمیم سرنوشت‌ساز گل محمدی برای دروازه پرسپولیس

تصمیم سرنوشت‌ساز گل محمدی برای دروازه پرسپولیس

یحیی گل محمدی در بازی‌های آخر پرسپولیس از وجود احمد گوهری در درون دروازه تیمش استفاده کرده و قصد دارد همین روند را ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نظر می رسد حامد لک از نظر فنی دچار افت شده و یک سری مشکلات هم با گل محمدی پیدا کرده است. در همین راستا یحیی تصمیم گرفته در بازی با هوادار و احتمالاً بازیهای باقیمانده پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی همچنان از وجود احمد گوهری استفاده کند.

نکته اینجاست که حامد لک به جز این فصل یک فصل دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارد و حالا همه در انتظار تصمیم سرنوشت ساز گل محمدی در پایان فصل هستند. خیلی‌ها می‌گویند یحیی به طور قطع یک دروازه‌بان بزرگ و شش دانگ را جذب خواهد کرد که احتمالاً نامش علیرضا بیرانوند باشد.

ابتدای امسال هم تردیدهایی در مورد جذب یک دروازه‌بان بزرگ داشت اما در نهایت به حامد لک اعتماد کرد چراکه حامد در لیگ بیستم عملکرد بسیار خوبی داشت و به گفته بسیاری از کارشناسان بهترین دروازه‌بان ایران بود. امسال اما شرایط تا حد زیادی فرق کرد و حامد لک دچار افت شد به طوری که گل محمدی حتی در دربی حساس تهران هم به او اعتماد نکرد و حالا همه پرسپولیسی‌ها در انتظار تصمیم سر نوشت ساز او برای دروازه تیمشان هستند.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.