ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

سرمربی سرخپوشان برای جبران شکست برابر آلومینیوم چشم به عملکرد بهترین پاسورهای تیمش دوخته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛پرسپولیس برای تداوم حضور در کورس مدعیان امیدوار به پیروزی مقابل شاگردان رسول خطیبی و برداشتن یکی از مهمترین گام‌ها برای دستیابی به هدف بزرگ‌شان در تکرار قهرمانی هستند. شاگردان یحیی گل‌محمدی که همانند دیدار فصل گذشته، در اراک مقابل این حریف شکست خورده بودند، اکنون باید دید در شرایطی که سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر را در اختیار ندارند به چه نتیجه‌ای مقابل حریف دست خواهند یافت.

برای این بازی هم یحیی گل‌محمدی تغییری در دروازه تیمش شکل نداده و حامد لک را درون دروازه خواهد داشت. لک که سابقه همکاری با سرمربی رقیب (رسول خطیبی) را در کارنامه دارد، باید دید با چه انگیزه‌ای در این جدال حاضر خواهد شد و قادر به حفظ دروازه‌اش مقابل خط هجومی حریف خواهد بود یا خیر.

در دفاع سه نفره پرسپولیس نیز باید شاهد حضور علی نعمتی در سمت چپ، فرشاد فرجی در راس و وحدت هانانوف در سمت راست باشیم. ترکیبی که در جدال هفته گذشته نیز مورد استفاده قرار گرفت و برخلاف دقایقی که شاید ناهماهنگ و سردرگم نشان می‌داد، رفته رفته در حال آماده‌سازی و هماهنگی بیشتر برای اجرای خواسته‌های یحیی گل‌محمدی است.

مهمترین نکته اما شاید سود بردن از رامین رضاییان در این جدال باشد. مدافع راست اسبق سرخ‌ها بعد از پنج سال به این تیم بازگشته و قرار است امروز با پیراهن شماره ٢٧ بار دیگر در ترکیب حضور یابد. در سمت مقابل هم سعید آقایی در ترکیب حاضر خواهد بود و باید دید دو وینگر سرخ‌پوشان چه عملکردی برابر آلومینیوم و تفکرات رسول خطیبی به جا خواهند گذاشت.

کمال کامیابی‌نیا به عنوان ستاره این روزهای خط میانی پرسپولیس که در بازی قبلی نیز گلی حساس به نام خود کرده، در جدال با آلومینیوم نیز زوج میلاد سرلک خواهد بود. دو ملی‌پوش آماده پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی باید دید در این جدال چه سورپرایزی در راستای موفقیت این تیم خواهند داشت. مهدی ترابی نیز به عنوان بازیساز برای سرخپوشان به میدان خواهد رفت. بهترین پاسور پرسپولیس که دو دیدار قبلی را به دلیل کرونا از دست داده بود اکنون به ترکیب اصلی باز می گردد و بهترین فرصت را برای درخشش مقابل حریف در آزادی پیش رو دارد.

برای خط حمله نیز زوج مهدی عبدی و وحید امیری در دسترس یحیی گل‌محمدی قرار گرفته است. دو مهاجمی که با فرصت طلبی و گلزنی خود در جدال امروز می‌توانند سهم بزرگی از موفقیت احتمالی برای دستیابی به برد را به نام خود کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک، فرشاد فرجی، هنانوف، علی نعمتی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، رامین رضاییان، سعید آقایی، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی

بیشتر بخوانید:

علت نیمکت‌نشینی مهدی طارمی در لیگ اروپا

معروف: نمی‌دانم چرا به من لقب ریش جادویی را دادند

بازگشت بارسا به لیگ اروپا پس از ۱۸ سال!/عکس

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *