تردید مجیدی برای استفاده از دو بازیکن در دربی

تردید مجیدی برای استفاده از دو بازیکن در دربی

تیم فوتبال استقلال در حالی باید روز پنجشنبه در دربی تهران به میدان برود که فرهاد مجیدی همه بازیکنانش را برای این بازی در اختیار دارد اما برای استفاده از دو هافبک خود دچار تردید است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند که این بازی از حساسیت‌های بسیار بالایی برخوردار است.

فرهاد مجیدیسرمربی استقلال در حالی تیمش را برای این بازی آماده می‌کند که بازیکن محروم و مصدوم در ترکیب آبی پوشان نیست تا مجیدی امکان استفاده از تمام بازیکنانش را در این بازی داشته باشد.

یکی از دغدغه‌های مجیدی برای انتخاب ترکیب اصلی‌اش با حضور تمام بازیکنان شاید انتخاب زوج مهدی مهدی پور در مرکز خط میانی تیمش باشد.

سرمربی آبی پوشان به احتمال فراوان از ۳ هافبک میانی و ۲ وینگر چپ و راست در ترکیب تیمش استفاده می‌کند که تکلیف ۴ بازیکن از این ۵ نفر مشخص است.

بعید است سرمربی آبی پوشان از نفراتی به جز حردانی و سلمانی در پست وینگرهای چپ و راست استفاده کند و حضور امیر حسین حسین زاده و مهدی مهدی پور نیز در ترکیب اصلی کاملاً قابل پیش بینی است. تنها دغدغه سرمربی آبی پوشان در خط میانی می‌تواند انتخاب یکی از بین زبیر نیک نفس و عزیز بک آمانوف برای بازی کردن کنار مهدی مهدی پور باشد.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *