تبحر مدافع مورد علاقه اسکوچیچ در گل‌های سه‌امتیازی

تبحر مدافع مورد علاقه اسکوچیچ در گل‌های سه‌امتیازی

ورزش سه نوشت: مشخص شد چرا در ابتدای فصل مجیدی نسبت به حضور سلمانی در ترکیب تیمش اصرار داشت و در نهایت باشگاه استقلال را وادار کرد با پرداخت پول رضایتنامه به پورتیموننزه این بازیکن را به‌خدمت بگیرد.

از گل به هوادار، از پاس گل به امیر ارسلان مطهری در بازی با پیکان و گل در بازی با فجر سپاسی. این ها تنها بخشی از هنرنمایی جعفر سلمانی در فصل جاری بود. بازیکنی که ساده فوتبال می کند و هم در دفاع موثر است و هم در حمله. روی ضربه کرنر و در یک کش و قوس به سمت بازیکن صاحب توپ حمله برد تا مانع از ضد حمله حریف شود اما همان جا صاحب توپ شد و با پای غیر تخصصی به توپ ضربه زد تا استقلال به گل برسد. در این صحنه کادر فنی تیم استقلال از هر بازیکنی انتظار گلزنی داشت جز جعفر سلمانی.

سلمانی امسال سه بار در لیگ برتر با گل‌های خود باعث برد استقلال شده و در بازی با ذوب آهن در لیگ و پیکان در جام حذفی با پاس گل‌هایی که ارسال کرده استقلال را به برتری رسانده است.

جعفر سلمانی بازیکنی بود که حضورش در اردوی تیم ملی با انتقاد مواجه شد اما نه به خاطر این گل بلکه به خاطر عملکردش در همه بازی های سپری شده یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و با این روند هیچ بعید نیست باز هم حضور در اردوی تیم ملی را تجربه کند. بازیکنی که روی ضربات ایستگاهی از دور نظاره گر بازی می شود و به موقع به فضا می زند تا با استفاده از نقطه کور به حریف ضربه بزند. این دقیقا همان کاری است که جعفر سلمانی در بازی با فجر سپاسی انجام داد.

بیشتر بخوانید:

  • فرار بزرگ استقلال با گل سه امتیازی سلمانی

  • بشنوید | مهاجم پرسپولیس مارادونا شد!

  • نکونام: بازیکنان جدید کیفیت خود را نشان دادند

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *