بیش از 6 نفر خواهان برکناری عزیزی خادم هستند

بیش از 6 نفر خواهان برکناری عزیزی خادم هستند

مهرداد سراجی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است دو سوم اعضای هیات رئیسه همان 6 نفر خواهان برکناری رئیس فدراسیون هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهرداد سراجی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امشب با حضور در شبکه خبر پیرامون اتفاقات رخ داده در فدراسیون و درخواست اعضای هیات رئیسه برای عزل عزیزی خادم توضیحاتی را ارائه کرد.

سراجی در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص اینکه ایا اعضای هیات رئیسه به آرای لازم برای برکناری عزیزی خادم خواهند رسید یا خیر گفت: در واقع 11 نفر در هیات رئیسه حضور دارند که دو نفر از آنها فعالیت قانونی ندارند.دو عضوی که نایب رئیس هستند پست‌های بلاتصدی تلقی می‌شوند و در واقع جایگاهی در فدراسیون ندارند.

8 نفر سایر اعضا هستند و یک نفر رئیس فدراسیون اما باید دو سوم از اعضای به یک موضوع رای بدهند که دو سوم از 9 نفر باقی مانده می شود 6 نفر.از نظر من بیش از 6 نفر از اعضای هیات رئیسه خواهان برکناری رئیس فدراسیون فوتبال هستند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در پاسخ به این سوال که با محرومیتی که امروز برای وی در نظر گرفته شده حق رای دارد یا خیر گفت: جالب است هنوز حکم به من ابلاغ نشده اما دسترسی من به کارتابل فدراسیون فوتبال بسته شده است آن هم در روزی که پنجشنبه و فدراسیون تعطیل است.با این وجود یک بدعت جدید و فرخنده در راه است و اتفاقات خوبی در فدراسیون فوتبال رخ می‌دهد.

او در بخشی دیگری از صحبت‌های خود از افشای یک فایل صوتی ابراز تاسف کرد و گفت:واقعا باعث سرافندگی فدراسیون فوتبال است که به ارکان قضایی فدراسیون دستور داده شود که چه کاری انجام بدهند.

بیشتر بخوانید

  • بازیکنان و سرمربیان سرخابی‌ها، سهامدار دو باشگاه می شوند

  • حساب نیمار در برزیل را خالی کردند!

  • وینگر یوونتوس در MLS!/عکس

251253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.