بگذارید یزدانی و مرادمند فردا بازی کنند!

بگذارید یزدانی و مرادمند فردا بازی کنند!

سرمربی نساجی مازندران در آستانه بازی با استقلال مدعی شد مشکلی برای بازی کردن دو بازیکن سرباز این تیم ندارد و نباید در فوتبال به دنبال اتفاقات خارج از آن بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ساکت الهامی در آستانه بازی حساس تیمش مقابل استقلال که قرار است در مشهد برگزار شود گفت: استقلال طی 21 هفته نباخته است و بهترین نتایج تاریخ باشگاه را گرفته است. این تیم شاید بهترین تیم تاریخ این باشگاه نباشد اما بهترین نتایج تاریخ را گرفته است. توانمندی زیادی دارد و تیمی است بسیار صاحب سبک و به مجموعه کادرفنی و راس آن آقای مجیدی و سردار آجورلو تبریک می گویم. ایشان در پاس هم بودند ثابت کردند بهترین مدیر هستند و توانمند هستند. در مورد تیم خودمان هم باید بگویم که کیفیت فوتبال ما نسبت به آن چیزی که باید برداشت می کردیم نبوده و این طبیعت فوتبال است. رفته رفته به احترامی که باید برای نساجی قائل شوند نزدیک می شویم. امیدوارم فردا یک بازی خوب از سوی دو تیم شاهد باشیم و به دنبال امتیاز خواهیم بود.

سرمربی نساجی درباره غیبت مرادمند و یزدانی در ترکیب استقلال گفت: نبود آنها قطعا تاثیرگذار خواهد بود. حالا چون الان نساجی هستم نمی گویم اما ما با استقلال بازی داریم. استقلال برای این دو بازیکن هزینه کرده و حق دارد که به دنبال استفاده از آنها باشد. درست است که یک قانون را نظام وظیفه وضع کرده و به این موضوع ورود نمی کنم. اما می توانند از مقامات بالاتر استفاده کنند تا این دو برگردند. این دو می توانند برای تیم ملی ما در جام جهانی هم به درد بخورند. در سخت ترین شرایط این دو بازیکن را استقلال ندارد. ما با استقلال بازی داریم و اینکه این هست و ان نیست درست نیست. کما اینکه در دور رفت با این تیم با حضور تماشاگران بازی کردیم و بازی دلچسبی بود. ای کاش این دو بودند و ای کاش کاری شود که فردا باشند. استقلال این حق را دارد که با تمام قوا بازی کند نه اینکه یار خودش را نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

  • روایت عزیزی از اتفاق نوبرانه برای تنیس ایران

  • برگزاری نخستین لیگ برتر دارت کارگران کشور

  • نویدکیا به سپاهان برگشت

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *