به یک داور شجاع جهت اعلام پنالتی نیازمندیم!

به یک داور شجاع جهت اعلام پنالتی نیازمندیم!

باشگاه هوادار در بیانیه‌ای عجیب نوشت: پنالتی‌های ما یکی پس از دیگری می‌سوزد اما داوران آنها را نادیده می‌گیرند. ما به یک داور شجاع جهت اعلام پنالتی به سود هوادار نیازمندیم!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باشگاه هوادار با انتشار بیانیه‌ای به انتقاد از عملکرد داوران در مسابقات این تیم پرداخت.

این باشگاه در بیانیه خود نوشت:

پنالتی‌ها یکی یکی می سوزد و سوت‌ها و پرچم‌های داوری نیز در کمال تعجب کماکان به زیان آبی بنفش‌ها دمیده و افراشته می شود!

بیست و چهار هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری گذشته است و اگر چه به طور مثال باشگاه‌هایی چون استقلال،مس و…نه تنها امتیازهای زیادی را از پنالتی‌هایی که به سود شان تشخیص داده شده است به دست آورده اند که حتی صدرنشینی مهاجمین شان در جدول آقای گل‌های فعلی لیگ برتر را نیز مرهون و مدیون موضوع مذکور می باشند.

در روزگاری که بیشتر داوران ما به تعداد طرفداران و همچنین کیفیت عناوین بازیکنان سرنگون شده در محوطه جریمه در قیاس با شدت ضربه و وضوح خطای بازیکن مدافع دقت بیشتری دارند،ظاهرا بازیکنان هوادار کماکان از این موهبت که اساسا جزو اصول بدیهی و حقوق طبیعی همه باشگاه‌ها به شمار می رود کماکان بی بهره خواهند بود.

اما هواداری که با تمامی ناملایماتی‌ها و اشتباهات گوناگون داوری شایستگی‌های خود را همواره به اثبات رسانیده و می رساند و امتیازات زیادی را نیز در فصل جاری از این سو از دست داده است،بدون سر و صدا به راه انداختن و با پرهیز از جنجال‌های روتین تنها می تواند آگهی زیر را در عین سادگی روی خروجی رسانه رسمی خود قرار دهد:به یک داور شجاع جهت اعلام پنالتی به سود هوادار نیازمندیم!

258 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *