بنزما: حرفی در مورد فوتبال لیونل مسی ندارم!

بنزما: حرفی در مورد فوتبال لیونل مسی ندارم!

ورزش سه نوشت:کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید مدعی شد این تیم به او وابسته نیست و می داند چگونه مقابل پاری سن ژرمن موفق شود.

رئال مادرید فردا شب در دیداری حساس در استادیوم پارک دوپرنس مهمان پاری سن ژرمن خواهد بود. هنوز حضور کریم بنزما در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد و این ستاره فرانسوی پیش از این مسابقه در نشست خبری در مورد بازگشت به فرانسه و اهمیت لیونل مسی در ترکیب حریف صحبت کرده است.

احتمال غیبت در دیدار فردا شب: "من رئال مادرید را به خودم وابسته نمی دانم، زیرا بازیکنان تیم می دانند که چگونه بدون من برنده شود. مهمترین چیز این است که من تمام تلانم را انجام داده و منتظر آخرین تمرین خواهم بود تا بدانم چه چیزی در انتظارم است. شما مجبور نیستید ریسک کنید، زیرا فصل پیش رو طولانی است."

بنزما: حرفی در مورد فوتبال لیونل مسی ندارم!

بازی با پاری سن ژرمن: "خاص بودن این دیدار به دلیل برگزاری آن در لیگ قهرمانان اروپا است، اما حضور در فرانسه مسئله خاصی نیست. وقتی در تیم ملی هستم حس خوبی دارم، اما حالا با باشگاهم راهی فرانسه شده ام. فکر می‌کنم هیچ یک از دو تیم شانس بیشتری برای صعود ندارند. فردا یک بازی 90 دقیقه‌ای در پیش داریم و تیمی که سزاوارتر باشد برنده خواهد شد. اگر بازیکن به بازیکن نگاه کنیم، شرایط دو تیم یکسان است."

تقابل دوباره با لیونل مسی: "در مورد توانایی های فوتبالی لیونل مسی صحبت نمی کنم زیرا او بازیکن فوق العاده ای است. واضح است که مردم از او انتظار زیادی دارند، اما او بازیکنی است که همه چیز در مورد فوتبال می داند. من مقابل لیونل مسی بازی های زیادی انجام داده ام، اما او نیز فردا یکی از بازیکنان پاری سن ژرمن خواهد بود. همه بازیکنان پاری سن ژرمن خوب هستند و من بازیکن خاصی در ذهن ندارم، اما همانطور که گفتم همه آنها بسیار باکیفیت هستند."
احتمال انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید: "مسابقه بسیار بزرگی است و بازی مقابل کیلیان خاص خواهد بود، زیرا ما در تیم ملی در کنار هم هستیم و همانطور که همه می دانند ممکن است او روزی راهی رئال مادرید شود. مهمترین چیز این است که برای پیروزی بازی کنیم و در ادامه ما با هم دوست هستیم. تنها چیزی که می توانم برای امباپه آرزو کنم این است که او نمایش خوبی داشته باشد."

احتمال غیبت نیمار: "او بازیکن درجه یک است و نمی دانم 100 درصد شرایط حضور در ترکسب دارد یا خیر. حضور نیمار برای پاریس حائز اهمیت خواهد بود، اما این بازی به یک بازیکن بستگی ندارد. نیمار هم مثل مسی بازیکنی خیلی مهم است."

بیشتر بخوانید

  • طارمی برگ برنده پورتو در بازی مقابل لاتزیو/عکس

  • وساطت علی کریمی برای بازگشت یک ستاره به پرسپولیس

  • دو بازیکن با پرسپولیس به توافق رسیدند

251253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *