برگزاری نخستین لیگ برتر دارت کارگران کشور

برگزاری نخستین لیگ برتر دارت کارگران کشور

در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای شش ماه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، از طرح برگزاری نخستین لیگ برتر دارت کارگران کشور رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از روز گذشته نمایشگاه دستاوردهای ۶ ماهه وزارت مردم با هدف تبیین دستاوردها و خدمات شش ماهه اخیر، بررسی چالش ها، معرفی اهداف و برنامه های آتی و آسیب شناسی اهداف و چشم انداز پیش رو در ساختمان مرکزی این وزارتخانه آغاز بکار کرد.

در همین راستا صبح امروز با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، کمال تنها مدیرکل امور ورزشی و دیگر مسئولین حوزه ورزش کارگری آئین رونمایی از طرح برگزاری نخستین لیگ برتر دارت کارگران کشور در سال ۱۴۰۱ رونمایی شد.

به گفته محمد رضا فراهانی دبیر انجمن کمیته های ورزشی فدراسیون ورزش کارگری هدف از اجرای این طرح توسعه و ترویج ورزش دارت به عنوان یک رشته ورزشی همگانی و قهرمانی،تقویت فعالیت های ورزشی در جامعه کارگری و توسعه رقابت های سالم بین ورزشکاران این رشته و فراهم نمودن زمینه های لازم جهت شناسایی و تقویت استعدادهای قابل توجه در مقوله پرورش مهارتها تا سطح قهرمانی می باشد.

وی با بیان اینکه لیگ برتر دارت در اردیبهشت ماه و به مناسبت روز کارگر برگزار خواهد شد افزود:برای نخستین بار است که یک رشته انجمن ورزشی کارگران دارای لیگ برتر می شود.

فراهانی با بیان اینکه برگزاری مسابقات لیگ به عنوان یکی از اقدامات مهم و موثر در پیشبرد ورزش قهرمانی دارت و همچنین برای بالا بردن سطح کیفی بازیکنان مطرح می شود ادامه داد:رشته ورزشی مفرح و جذاب دارت به لحاظ ویژگی های خاص خود از جمله ورزش هایی محسوب می شود که در اکثر اوقات به صورت انفرادی و دوبل و برای افراد درهر رده سنی قابل اجراست.

وی افزود : برآن شدیم تا با یک برنامه ریزی دقیق ، اولین دوره لیگ را در سال ۱۴۰۱ رقم بزنیم تا گامی مثبت در پیشبرد سطح کیفی بازیکنان کارگری کشور داشته باشیم.

در این مراسم بیژن خراسانی نایب رییس و مرتضی اسماعیلی دبیرکل فدراسیون و احمد اسناوندی معاون مدیرکل امور ورزشی نیز حضور داشتند.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *