برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای دیدار مقابل ذوب آهن

برنامه ویژه فرهاد مجیدی برای دیدار مقابل ذوب آهن

تنها غایب تیم مجیدی در این بازی سیاوش یزدانی است که به دلیل اخراج در بازی برابر پیکان از حضور در این بازی محروم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال بعد از صعود سخت برابر پیکان در جام حذفی امروز در حالی به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که شاگردان مجیدی تلاش می کنند تا همچنان فاصله خود با پرسپولیس را حفظ و یا حتی بیشتر کنند. با توجه به اینکه سرخ‌ها یک بازی سخت بیرون از خانه برابر نساجی دارند که طی ۹ هفته اخیر شکستی را تجربه نکرده است.

استقلال ۳۸ امتیازی با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس در صدر قرار دارد. تنها غایب تیم مجیدی در این بازی سیاوش یزدانی است که به دلیل اخراج در بازی برابر پیکان از حضور در این بازی محروم است. به این ترتیب مجیدی برای این بازی احتمالا دوباره حسین حسینی را درون دروازه قرار خواهد داد. در خط دفاعی مرادمند،دانشگر و روزبه چشمی به میدان خواهند رفت و در جناحین هم شاهد حضور ووریا غفوری و جعفر سلمانی خواهیم بود. این در حالی است که صالح حردانی هم مجوز حضور در این بازی را دارد. هرچند احتمال او در صورت نیاز در نیمه دوم به میدان خواهد رفت.

مثل خط میانی استقلال هم با حضور نیک نفس، مهدی پور و حسین زاده شکل خواهد گرفت. آبی‌ها البته آمانوف را هم در پست بازیکن پشت مهاجم در اختیار دارند که احتمالا کم کم به ترکیب استقلال اضافه خواهد شد.

در خط حمله باز هم شاهد زوج یامگا و ژستد خواهیم بود. این در حالی است که ارسلان مطهری با گلزنی‌های پیاپی خود حالا مدعی حضور ثابت در خط حمله است. باید دید در ادامه مجیدی تا کجا به ژستد فرصت حضور ثابت در خط حمله تیمش را خواهد داد.

ترکیب احتمالی استقلال:

حسین حسینی محمد دانشگر، روزبه چشمی (صالح حردانی)، محمدحسین مرادمند، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، وریا غفوری، جعفر سلمانی، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و رودی ژستد

بیشتر بخوانید:

  • دست رد گل‌محمدی به بازیکن استقلال

  • قهرمانی چلسی یک کشته در برزیل داد

  • استوری جدید رامین رضاییان با قلب قرمز/عکس

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.