باقری رفت و برگشت!

باقری رفت و برگشت!

ایران ورزشی نوشت:داوود باقری همچنان در فدراسیون وزنه‌برداری حضور دارد.

داود باقری رفیق قدیمی و گرمابه و گلستان علی مرادی که به واسطه رئیس بازنشسته وزنه‌برداری در شرایطی که هیچ سابقه یا شناسنامه‌ای در رشته وزنه‌برداری نداشت، توانست جایگاه خوبی برای خود در فدراسیون وزنه‌برداری (پست نایب رئیسی) دست و پا کند، بعد از اختلاف عمیق و جدی که با مرادی بر سر امضا زدن پای نامه‌های رسمی فدراسیون پیدا کرد، به ظاهر استعفا داد و با ورود مجدد مرادی به این مجموعه از سیستم مدیریتی وزنه‌برداری مدتی دور شد. اما او حالا که از بازنشستگی مرادی خیالش راحت شده، هنوز مهر استعفایش خشک نشده، برگشته فدراسیون و دوباره مثل چند هفته پیش، بدون داشتن مجوز مکتوب و رسمی از وزارت ورزش پای نامه‌های رسمی به هیأت‌ها را با گرفتن ژست «سرپرستی» امضا می‌زند!

همین هفته گذشته بود که داود باقری نایب رئیس فدراسیون وزنه‌برداری- بعد از اینکه به‌خاطر امضا زدن جای رئیس بازنشسته فدراسیون وزنه‌برداری- به‌شدت با علی مرادی به اختلاف خورد و بین او و رئیس بازنشسته وزنه‌برداری، به‌خاطر رسیدن به کرسی ریاست شکرآب شد، تصمیم گرفت که رسماً از نایب رئیسی و ریاست کمیته پزشکی وزنه‌برداری استعفا بدهد و بی‌خیال وزنه‌برداری شود. اما هنوز مدت زمان زیادی از استعفای او نگذشته، گویا او حالا که مطمئن شده بازنشستگی رفیق قدیمی‌اش قطعی است، برگشته فدراسیون وزنه‌برداری تا روی موضع قبلی خود (دست گرفتن امور اجرایی وزنه‌برداری تا معرفی سرپرست) پافشاری کند! باقری روز گذشته در بازگشتی خودجوش و بدون اطلاع قبلی، نامه‌ای رسمی به هیأت‌های استانی زده برای نیازسنجی مربیان برتر وزنه‌برداری کشور! تخلفی دوباره از سوی نایب رئیس مستعفی وزنه‌برداری که نرفته، برگشته تا حالا که خیالش از بازنشستگی علی مرادی راحت شده، بار دیگر آخرین زورش را هم برای گرفتن کرسی سرپرستی و هدایت وزنه‌برداری بزند.

حقیقتاً مقصر تمامی هرج و مرج و رفت و آمدهای عجیب جاری در سیستم مدیریتی بلاتکلیف فدراسیون وزنه‌برداری وزارت ورزش است که این مجموعه را به حال خود رها کرده و هیچ تلاشی هم برای معرفی سرپرست وزنه‌برداری ندارد.

251 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *