بازیکن ما فوتبال بلد نیست اما آرایش می‌کند!

بازیکن ما فوتبال بلد نیست اما آرایش می‌کند!

ایسنا نوشت: مرتضی فنونی زاده بازیکن پیشین تیم پرسپولیس از عملکرد ۲ بازیکن سرخ‌ها در سوپرجام به شدت انتقاد کرد.

مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در دیدار سوپرجام که با باخت یک بر صفر برابر فولاد همراه شد، اظهار کرد: پرسپولیس ۱۰ نفره بهتر از پرسپولیس ۱۱ نفره بازی کرد و اگر عبدی قدر موقعیت تک به تکش را می‌دانست، پرسپولیس حتی می‌توانست در ۹۰ دقیقه، برنده بازی باشد.

او ادامه داد: نقاط ضعف پرسپولیس تکراری شده است و همیشه دو، سه بازیکن خاص هستند که کمر پرسپولیس را خم می‌کنند. عملکرد آن‌ها صدای هواداران را هم در آورده است. آقای شیری، شما در فینال آسیا چنین اشتباهی کردی و باید درس عبرت گرفته باشی نه این که وقتی کارت داری، گوشه زمین خطای بی‌مورد کنی که اخراج شوی و فشار روی تیم را زیاد کنی. اسدی بازیکنی ایستا است و تیم را جلو نمی‌برد. او جانشین نوراللهی شده که یک تنه کار را برای پرسپولیس در می‌آورد.

فنونی‌زاده اضافه کرد: تعویضی هایی مثل عالیشاه خیلی بهتر از بازیکنان ثابت تیم بودند. بار تیم روی دوش وحید امیری ۳۳ ساله است، آن وقت بازیکن ۲۵ ساله با آرایش وارد زمین می‌شود اما بلد نیست فوتبال بازی کند. بازیکنانی مثل اسدی و شیری باید دنبال تیم دیگری باشند زیرا آینده آن‌ها در تیم‌های کوچک‌تر از پرسپولیس بهتر است. پرسپولیس برای این بازیکنان بزرگ است.

این پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: من دوست داشتم که این جام در دستان کاپیتان ما باشد اما حیف شد که این جام نیمه معتبر از دست ما رفت. جام را مقابل فولادی از دست دادیم که خیلی خوب نبود و نمی‌توانست برای ما دردسرساز باشد.

بیشتر بخوانید:

پیام احساسی کی‌روش پس از شکست در فینال/عکس

کوتاه کردن موی خانم بازیگر به عشق فرهاد مجیدی

داستان کیک تولد جالب کریستیانو رونالدو/ جورجینا این کیک را درست کرد؟

۲۵۷ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *