بازگشت کاپیتان در سالروز دربی معروف/عکس

بازگشت کاپیتان در سالروز دربی معروف/عکس

وریا غفوری کاپیتان استقلال در سالگرد دربی معروف تهران و پس از عذرخواهی از کادرفنی استقلال‌ به تمرینات آبی‌پوشان بازگشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جدا از مسئله سربازی دو مدافع استقلال، آبی‌پوشان طی هفته‌های گذشته اسیر حاشیه دیگری شدند و آن هم اتفاقات در حاشیه تمرین این تیم پیش از دیدار برابر فجرسپاسی بود. جایی‌که وریا غفوری پس از عصبانیت ناشی از یک تکل بازیکن هم‌تیمی‌اش، کاورش را از تن خارج کرد و راهی رختکن شد.

پس از آن اتفاق بود که مجیدی تصمیم گرفت تا وریا را در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد و این بازیکن دو بازی برابر فجرسپاسی و نساجی را از دست داد اما کاپیتان آبی‌ها امروز پس از عذرخواهی از کادرفنی، به تمرینات تیم بازگشت.

نکته جالب در بازگشت وریا به تمرینات تیم، مصادف شدن آن با سالگرد یکی از دربی‌های معروف تهران است. در دیداری که استقلال تحت هدایت وینفرد شفر موفق شد با تک گل غفوری از سد پرسپولیس گذشته و برنده آن دیدار شود.

در واقع می‌توان گفت که آن گل، نقطه عطفی در سرنوشت فوتبالی وریا غفوری بود. بازیکنی که بعد از پیروزی یک گله استقلال در دربی، به‌شدت نزد هواداران به محبوبیت رسید و سرانجام نیز بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست.

بازگشت کاپیتان در سالروز دربی معروف/عکس

آنچه نمایش وریا را برای هواداران استقلال بسیار هیجان انگیز کرده بود، این است که او در یک فصل و نیم حضور علیرضا منصوریان هرگز نمایش خوبی در ترکیب آبی‌ها نداشت و حتی در پایان فصل شانزدهم تا پای خروج از باشگاه هم پیش رفت اما در این تیم ماند و از زمانی که شفر هدایت استقلال را برعهده گرفت نمایش خوب خود را آغاز کرد و امروز در قامت یک کاپیتان در این تیم حضور دارد.

استقلال و پرسپولیس دیدارهای زیادی را در اسفند ماه برگزار کرده اند و دو تیم در تاریخ ۲۶ اسفند در یکی از حساس ترین دربی های تاریخ با یکدیگر روبرو خواهند شد که وریا غفوری امیدوار به تکرار خاطرات خوش دربی در اسفند ماه است.

  • آدیداس با روسیه قطع همکاری کرد

  • وحید امیری میلاد سرلک را پشت سر گذاشت

  • فصل برای فرمانده استقلالی به پایان رسید؟/عکس

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *