بازگشت دو ایرانی به جمع بهترین‌های لیگ ترکیه

بازگشت دو ایرانی به جمع بهترین‌های لیگ ترکیه

ایسنا نوشت:دو ملی پوش والیبال ایران بار دیگر در جمع بهترین های لیگ والیبال ترکیه قرار گرفتند.

سید محمد موسوی و مرتضی شریفی دو ملی پوش والیبال ایران که به ترتیب برای تیم های والیبال فنرباغچه و اسپورتوتو بازی می کنند با عملکرد درخشان خود بار دیگر در لیست بهترین های لیگ والیبال ترکیه قرار گرفتند.

دو ملی پوش والیبال ایران پیش از این موفق شده بودند تاپایان هفته هشتم لیگ والیبال ترکیه در جمع منتخب های این لیگ قرار بگیرند.

پس از درخشش موسوی در لیگ والیبال ترکیه، این بازیکن از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و مدتی از میادین دور بود. موسوی که به دلیل شکستگی پا نمی توانست تیم خود را همراهی کند پس از بهبودی به جمع بازیکنان فنرباغچه پیوست و توانست بار دیگر عملکرد درخشانی را از خود به نمایش بگذارد. تیم والیبال فنرباغچه که به تازگی سعید معروف را به خدمت گرفته، با ۳۶ امتیاز ( ۱۲ پیروزی و ۵ شکست) در رده چهارم لیگ والیبال ترکیه قرار دارد.

مرتضی شریفی که برای اسپورتوتو بازی می کند یکی از بهترین بازیکنان این تیم به شمار می آید چرا که عملکرد مثبت این ملی پوش والیبال ایران در برد های تیمش بسیار تاثیرگذار است.

اسپورتوتو هم با ۲۵ امتیاز (۹ پیروزی و ۷ شکست) در رده ششم لیگ والیبال ترکیه قرار دارد و این درحالی است که هالک بانک با ۴۸ امتیاز صدرنشین است.

بازگشت دو ایرانی به جمع بهترین‌های لیگ ترکیه

بیشتر بخوانید

  • لقب جدیدی که سردار آزمون به اسکوچیچ داد/عکس

  • دلایل عدم انتقال طارمی به آرسنال مشخص شد/عکس

  • یک ایرانی هم تیمی طارمی می‌شود

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *