بازتاب عزل عزیزی خادم در رسانه‌های اروپایی

بازتاب عزل عزیزی خادم در رسانه‌های اروپایی

ایسنا نوشت: عزل رییس فدراسیون فوتبال در رسانه‌های اروپایی در روزهای اخیر بازتاب داشته است.

شهاب الدین عزیزی خادم بعد از ۳۵۳ روز ریاست بر فدراسیون فوتبال و قبل از یک سالگی حضورش در این مجموعه، توسط اعضای هیات رییسه از سمت خود برکنار شد. این خبر در بعضی از رسانه‌های ورزشی جهان بازتاب داشته است.

رسانه یونانی novasports درباره این اتفاق نوشت: "بر اساس گزارش‌های مطبوعاتی، عزیزی خادم به «عدم شفافیت مالی و امضای قرارداد با یک شرکت صهیونیستی برای معرفی VAR» متهم شده است. شهاب الدین عزیزی خادم یک سال بود که ریاست فدراسیون ایران را برعهده داشت و در این مدت زنان در اواخر دی ماه برای اولین بار پس از بیش از دو سال اجازه تماشای مسابقه در ورزشگاه آزادی تهران را پیدا کردند".

همچنین رسانه اوژوگو پرتغال نیز نوشت: رییس فدراسیون فوتبال ایران بعد از کمتر از یک سال از حضور در این سمت به دلیل مشکلاتی که با آن روبرو شد از طرف هیات رییسه از سمت خود عزل شد.

وضعیت سخت افزاری نامناسب تیم‌های ملی، حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، قرارداد نداشتن مربیان، قراداد شبه برانگیز VAR و شایعه ارتباط با برخی رمال‌ها و جادوگران، نامه‌نگاری براساس اطلاعات غلط با فیفا که گفته می‌شود بالغ بر ۴۳ مورد تخلف بود، باعث شد، اعضای هیات رییسه طبق قدرت قانونی خود علیه شهاب الدین عزیزی خادم عمل کنند و نسخه او را برای نجات فوتبال بپیچند.

بیشتر بخوانید:

  • آمار عجیب مسی و رونالدو در سال ۲۰۲۲

  • سه گزینه خارجی پرسپولیس برای خط حمله مشخص شد

  • قایدی نامزد بهترین بازیکن هفته لیگ امارات شد/عکس

  • مدیر برنامه‌های سردار آزمون پرسپولیس را سرکار گذاشت؟

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *