اولین واکنش وزارت ورزش به اتفاقات دیدار ایران ایران و لبنان

اولین واکنش وزارت ورزش به اتفاقات دیدار ایران ایران و لبنان

مشاور وزیر ورزش و جوانان به اتفاقات دیدار جنجالی روز گذشته ایران با لبنان واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حدود ۲۴ ساعت پس از اتفاقات جنجالی دیدار روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان، محسن معتمد کیا، مشاور رسانه ای وزیر ورزش به این موضوع واکنش نشان داد.

معتمد کیا گفت: ٢۴ ساعت پس از اتفاقات بازی ⁧‫مشهد‬⁩ همچنان انتقادهای مختلفی مطرح است. یک سو دلسوزان و هوادارانی هستند که نجیبانه همواره پشتیبان ورزش بوده‌اند و سوی دیگر معدود افرادی که بعنوان مسببان وضع موجود در فوتبال، به جای عذرخواهی و پاسخگویی از همین مردم نجیب، مثل همیشه مدعی‌اند… و خودشان را «قربانی» جا زده و ابایی هم برای گرا دادن به فیفا و AFC ندارند.

او گفت : فدراسیون بعنوان متولی فوتبال کشور از مدت‌ها قبل درخواست برگزاری بازی را در مشهد مطرح کرد و با وجود تجربه کم در برگزاری بازی‌های فوتبال ملی در خارج از تهران، با پیگیری فدراسیون این بازی به مشهد منتقل شد. در این بین نحوه بلیت‌فروشی، مشکلات عدیده در سامانه اعلامی فدراسیون، رعایت نشدن پروتکلهای بهداشتی، حضور بیش از ظرفیت اعلام شده در استادیوم و … مشکلات زیادی را برای هواداران ایجاد کرد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: سیاست وزارت ورزش و جوانان حمایت از ورود تماشاگران خانم به استادیوم‌هاست؛ سیاستی که در بازی قبلی تیم ملی اجرا شد و می‌تواند با رفع نواقص به الگویی برای سایر بازی‌ها تبدیل شود. فدراسیون فوتبال موظف است با بررسی اتفاقات رخ‌داده در بازی دیروز و دلجویی از افرادی که بدلیل ضعف‌ فدراسیون فوتبال در ساماندهی برگزاری بازی، دچار صدمه مادی و معنوی شدند، از آنها دلجویی کند. بزودی نتیجه خدمت مردم عزیز و رسانه‌ها ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

درگذشت پزشک فیفا در پی هجوم هواداران خشمگین نیجریه به زمین

فیورنتینا به دنبال فروش یا فسخ قرارداد مهاجم روسی‌

پیروزی تنیسورهای ایران مقابل عراق و قطر

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *