اولین بازگشت به برنابئو؛ واکنش راموس به فاجعه/ عکس

اولین بازگشت به برنابئو؛ واکنش راموس به فاجعه/ عکس

دنیای ورزش تورنتو نوشت:سرخیو راموس، مدافع پاری‌سن‌ژرمن‌ شب گذشته برای اولین‌بار پس از ترک رئال مادرید به سانتیاگو برنابئو برگشت.

راموس تابستان گذشته پس از سال‌ها حضور در رئال مادرید به‌عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شد.
دوران حضور او در پایتخت فرانسه با روزهای دشواری مصادف شده و این بازیکن در طول این مدت اکثر بازی‌های پی‌اس‌جی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.
پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته برای برگزاری دیدار برگشت مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان به مادرید سفر کرد و راموس نیز علی‌رغم مصدومیتش به‌همراه سایر بازیکنان این تیم در این سفر حاضر شده و در جریان بازی هم، در برنابئو حضور داشت.

اولین بازگشت به برنابئو؛ واکنش راموس به فاجعه/ عکس

پی‌اس‌جی که بازی رفت را با یک گل از حریف برده بود، در این دیدار هم با گل امباپه از رئال پیش افتاد اما نتوانست این برتری را حفظ کرده و با سه گل از کریم بنزما بازی را واگذار کرد تا از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان باز بماند.
روزنامه آ.اس مدعی شده که تصویر منتشر شده از راموس روی سکوهای پشت نیمکت پی‌اس‌جی گویای این است که این بازیکن محو درخشش بنزما در زمین شده است.
مدافع سابق رئال این بار در سوی دیگر میدان شاهد یکی از شب‌های جادویی این تیم در اروپا بود که پیش از این بارها آن را تجربه کرده بود اما حالا باید این شرایط را از طرف تیم بازنده زمین احساس می‌کرد.

بیشتر بخوانید

  • تشنه‌ترین پرسپولیسی برای کسب جام/عکس

  • در قواره دخالت در امور پرسپولیس نیستید

  • آخرین تمرین آزمون با لورکوزن برای تقابل با آتالانتا/عکس

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *