انتقاد فکری از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

انتقاد فکری از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به فضایی که در سازمان لیگ و فدراسیون هست، متاسفانه نتوانستیم مجوز بازی برخی از نفراتی را که جذب کردیم،

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی با شهرخودرو، گفت: سه امتیاز بازی فردا برای ما خیلی مهم است. با احترام به حریف که در چند بازی اخیر عملکرد خوبی انجام داده اند و می‌دانم که بازی سختی با شهرخودرو داریم اما باید تلاش کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. با این برد شرایط روحی بازیکنان تغییر می کند.

او گفت : برد برای ما خیلی مهم است اما هم باید آرامش داشته باشیم و هم تلاش کنیم تا با برد در این دیدار به خودمان شکل دهیم تا در بازی های آینده راحت‌تر بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به فضایی که در سازمان لیگ و فدراسیون است، متاسفانه نتوانستیم مجوز بازی برخی از نفراتی که جذب کردیم را بگیریم. الان فقط از سه بازیکن می توانیم استفاده کنیم در حالی که خیلی از بدهی‌ها پرداخت شده است اما سازمان لیگ و فدراسیون به تسویه حساب با برخی نفرات اصرار دارند اما وقتی خود ما طلب داشتیم، اتفاقی نمی افتاد و نمی دانم داستان چیست. ما وقتی طلب داشتیم چند سال بعد ۳۰ تا ۴۰ درصد طلب هایمان را می بخشیدیم تا مابقی پول را بگیریم اما داستان برای تعدادی متفاوت است. به هر حال امیدوارم هفته آینده مجوز مابقی نفرات را بگیریم و در اختیارمان باشند. اسدی، جبوری و مشایخ را در بازی با شهر خودرو داریم.

او گفت: ۱۰ درصد از طلب بازیکنان پرداخت شد که از مدیریت باشگاه تشکر می کنم اما واقعا مشکلات زیادی در بحث پشتیبانی مالی داریم و جا دارد همه کمک کنند تا بتوانیم با اتحاد و یکدستی تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۵ فردا در خانه پذیرای تیم شهرخودرو است.

بیشتر بخوانید

  • طارمی به لیگ انگلیس دعوت شد!

  • رقیب جدید اسکوچیچ معارفه شد/عکس

  • ارزش شگفت‌انگیز کلکسیون جواهرات رونالدو و نامزدش/عکس

251253

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *