انتقاد عضو هیئت مدیره پرسپولیس از قرارداد با کارگزار

انتقاد عضو هیئت مدیره پرسپولیس از قرارداد با کارگزار

عضو هیئت مدیره پرسپولیس می‌گوید با واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال بخش عمده مشکلات تلنبار شده دو باشگاه حل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سید مجید پوراحمدی عضو هیئت مدیره پرسپولیس در حاشیه جشن ملی واگذاری سهام سرخابی‌ها در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: فرآیند های انجام واگذاری چندین ماه به صورت فشرده در مجموعه وزارت اقتصاد و مجموعه وزارت ورزش انجام شد. این جشن شروع یک حرکت است و انشاالله از فردا و با اتمام پذیره نویسی ما شاهد یک شرایط جدید در سبک مدیریتی این دو باشگاه باشیم.
او در ادامه در پاسخ به این سوال که چقدر به تحقق درآمدزایی برای دو باشگاه از این طریق امیدوار هستند عنوان کرد: روشی که مجموعه وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی برای واگذاری برنامه ریزی کرده‌اند یک روش بسیار خوب و مدرن و اقتصادی بود. این دو باشگاه مشکلات اقتصادی خودشان را داشتند؛ گرفتاری ها و مشکلات مالی که در طول سالهای گذشته تلنبار شده بود و باعث شده بود که بعضی از برنامه ریزی ها محقق نشود مثل بعضی از خرید ها، فعالیت های مدیریتی و… . روش برنامه ریزی شده تحت عنوان افزایش سرمایه و بعد فروش و برگشت این فروش به خود باشگاه ها روشی است که همزمان می‌تواند مشکلات سنواتی این دو باشگاه را حل کند و هواداران را به سهامدار باشگاه تبدیل می‌کند و بخش زیادی از مشکلات تلنبار شده انشاالله در این گام برطرف می‌شود.

پوراحمدی افزود: تلاش ما در هیئت مدیره این است که اگر این آورده ها به باشگاه ها واریز شد، همه اینها را به یک مدیریت تحت عنوان باشگاه داری حرفه ای به سمتی ببریم که همزمان یک تولید ثروت و تولید درآمد جدید هم باشد و طوری نشود که این مبلغ بیاید و با سمت پرداخت برخی از بدهی ها و مسائل سنواتی برود. در حال برنامه ریزی هستیم که انشاالله به شرایطی تبدیل شود که آینده این باشگاه را هم تضمین کند.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص حواشی که پیرامون قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزارش وجود دارد توضیح داد: قراردادی که با کارگزار بسته شده نکاتی دارد که ما هم چندین بار در هیئت مدیره درباره آن بحث کرده‌ایم. البته تلاش کارگزار این است که بتواند به تعهداتش عمل کند و فعالیت هم در این زمینه دارد اما نکته این است که نحوه بسته شدن قرارداد به گونه ای است که شاید منافع و مصالح باشگاه خوب دیده نشده است. الان با توجه به شرایط جدید ممکن است که در آینده به گونه ای باشد که با قرارداد های قوی تر و بهتر منافع بیشتری ایجاد شود منتها این مسائل وجود دارد و چندین بار هم درباره آن بحث شد. انشاالله بتوانیم در نهایت همه این موارد را به نفع باشگاه کنیم. تلاشمان این است اما چون هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم فعلا روی آن کار می‌کنیم.

او در پایان در واکنش به اینکه قرارداد برخی بازیکنان به زودی به پایان می‌رسد گفت: ما در هیئت مدیره تقسیم کار کرده‌ایم. مسائل مربوط به بحث تیم و بازیکنان و قرارداد آنها توسط خود مدیرعامل صحبت می‌شود. برای اینکه یک هم‌صدایی وجود داشته باشد در این حوزه خود مدیرعامل صحبت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

  • فوری: دربی با تماشاگر برگزار خواهد شد

  • موافقت سریع آجرلو با تشکیل تیم زنان استقلال

  • نیم فصل به صورت جدی می خواستم از پرسپولیس جدا شوم

    251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *