افتتاح باشگاه ورزشی متافیتنس با حضور چهره‌های مطرح فوتبال دنیا

افتتاح باشگاه ورزشی متافیتنس با حضور چهره‌های مطرح فوتبال دنیا

باشگاه ورزشی فوق تخصصی و مدرن متافیتنس با حضور لوتار ماتئوس، آندریاس برمه ، مارکوس مرک و پیرلوئیجی کولینا عصر امروز در تهران افتتاح و آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اسطوره های فوتبال جهان که به دعوت دکتر سپهر تاروردیان مدیر عامل شرکت همایش سازان و مدیر عامل باشگاه مدیران تاثیرگذار وارد کشورمان شده اند عصر امروز باشگاه ورزشی متافیتنس واقع در مجموعه سام سنتر را جهت ارائه خدمات فوق تخصصی ورزشی و پزشکی ورزشی به مدیران برتر کشور افتتاح کردند.
باشگاه مدیران تاثیرگزار کشور حدود شش سال پیش و با حضور جمعی از مدیران اقتصادی، تجاری و خدماتی بخش خصوصی و برتر کشور که در شرایط اقتصادی کنونی و علیرغم تحریم‌های ظالمانه همچنان به کارآفرینی و ایجاد اشتغال و همچنین کمک به چرخه تولید و اقتصاد ایران اسلامی گام برمی دارند آغاز به کار و فعالیت کرد و توانست با برپایی چندین دیدار و تورنمنت فوتبال قدمهایی در راستای امور خیریه از جمله تهیه تبلت برای دانش آموزان مناطق محروم ، حمایت از کادر درمان و همچنین آزادی زندانیان بردارد.
باشگاه مدیران که تحت نظر دکتر سپهر تاروردیان و شرکت همایش فرازان فعالیت می کند فصل جدید خدمات خود به مدیران برتر کشور را با افتتاح مجموعه مدرن و فوق تخصصی متافیتنس در مجتمع سام سنتر تهران آغاز کرد.

باشگاه ورزشی متافیتنس افتتاح و آغاز بکار کرد

باشگاه ورزشی متافیتنس افتتاح و آغاز بکار کرد

بیشتر بخوانید:

  • در جلسه مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال چه گذشت؟

  • انگلیس – ایران پرگل ترین دیدار جام جهانی می شود؟

  • شوک به پرسپولیس و یحیی؛ترابی جدا می‌شود؟

41254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *