استقلال شرایط پرسپولیس را داشت برای سقوط نکردن می‌جنگید!

استقلال شرایط پرسپولیس را داشت برای سقوط نکردن می‌جنگید!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم به دلیل مشکلات انگار ۳۰ سال پیر شده است!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سپهر حیدری پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس که اخیراً هم به تمرینات این تیم رفته بود، با اشاره به مشکلات این تیم گفت: وقتی به تمرین رفتم، انگار یحیی گل محمدی (سرمربی پرسپولیس) ۳۰ سال پیر شده بود. یحیی با پرسپولیس قهرمان شده و راه برانکو را ادامه داده است. او به فینال آسیا هم رسیده و الان باید پایش را روی پایش بیندازد و کیف کند!

وی ادامه داد: هم هوادار حرص می‌خورد هم سرمربی تیم. نمی‌دانند هفته بعد مدیرعامل چه کسی است. این مشکلات به خاطر عدم ثبات مدیریت است.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه هر مدیری به این باشگاه می‌آید به دنبال گرفتن عکس یادگاری است، تصریح کرد: یک آتلیه با عکس پرسپولیس بگذارند تا کسانی که می‌خواهند در این آتلیه عکس بگیرند! یکسری مدیر آمده‌اند و رفته‌اند و فقط عکسشان را گرفته‌اند. فقط پدر هوادار در می‌آید!

حیدری که در برنامه «ورزشگاه» حاضر شده بود، ادامه داد: با نهایت احترامی که برای استقلال قائل هستم باید بگویم اگر دو تیم را در یک حالت قرار بدهیم یعنی اگر استقلال شرایط پرسپولیس را داشت، این تیم الان برای پلی آف می‌جنگید؛ مثل شرایط ذوب آهن در جدول. (منظور پلی آف سقوط نکردن به لیگ دسته اول است که این روش الان در لیگ مرسوم نیست)

وی گفت: انواع و اقسام مسائل روانی روی پرسپولیس است. پنجره (نقل و انتقالات) هنوز باز نشده، بسته می‌شود. انگار یک نفر پشت در نشسته است!

بیشتر بخوانید:

رکورد ویژه‌ ستاره پرسپولیس

لژیونر مطرح از پرسپولیس یک هفته فرصت خواست؛ انتقال بزرگ در راه است؟

ارتباط با پوتین کار دست مالک چلسی داد!

۲۵۷ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *