استقلال به دنبال پوکر مقابل تراکتور

استقلال به دنبال پوکر مقابل تراکتور

استقلال که در سه تقابل قبلی خود برابر تراکتور برنده از زمین خارج شده، در اندیشه کسب چهارمین پیروزی متوالی خود برابر این تیم است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ همواره و طی سالهای گذشته تقابل های استقلال و تراکتور از حساسیت های بالایی برخوردار بوده است. حریف تبریزی در مقطعی، تقابل های سختی را برای آبی پوشان رقم می زد و پیروزی برابر این تیم بسیار مشکل بود اما استقلال در سالهای اخیر توانسته است نتایج خوبی را برابر تراکتور به دست بیاورد.

آبی پوشان در دو سفر قبلی خود به تبریز دست پر به تهران بازگشته اند. استقلال در لیگ نوزدهم و با هدایت استراماچونی و فصل قبل تحت هدایت محمود فکری توانست میزبان خود را با نتایج ۴ بر ۲ و همچنین ۳ بر یک شکست داده و خاطرات خوبی را در این شهر رقم بزند.

استقلال همچنین در ۳ مصاف قبلی برابر این تیم به پیروزی رسیده است. آخرین برد تراکتور مقابل استقلال در لیگ به ۳ فصل پیش باز می‌گردد که تنها پیروزی تراکتور در ۹ تقابل اخیر به شمار می‌آید. تراکتور با دریافت ۳۷ گل در لیگ برتر از استقلال، از هیچ تیمی به این اندازه گل نخورده است.

حالا فرهاد مجیدی امیدوار است ضمن هت تریک در پیروزی تیمش در تبریز، چهارمین پیروزی متوالی استقلال مقابل تراکتور را رقم بزند. آبی پوشان تاکنون در تاریخ لیگ برتر، هرگز موفق به چهار پیروزی متوالی برابر تراکتور نشده اند و آنها در تلاش هستند که ضمن برتری مقابل میزبان خود، صدر جدول را نیز حفظ کنند.

بیشتر بخوانید:

معروف: نمی‌دانم چرا به من لقب ریش جادویی را دادند

پسر مارادونا از رابطه عمیق پدرش با ناپلی‌ها می‌گوید

افتتاح جدیدترین کلینیک کاشت موی کریستیانو رونالدو/عکس

۲۵۳ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *