استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه امام رضا(ع) برای حضور هواداران

استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه امام رضا(ع) برای حضور هواداران

ایسنا نوشت:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به وضعیت زرد مشهد استفاده نیمی از ورزشگاه برای حضور تماشاگران در دیدار ایران و لبنان بلامانع است.

دکتر محمد پهلوان د در خصوص مجوز ستاد کرونا بابت وضعیت حضور تماشاگران در دیدار ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد گفت: مطابق آخرین اعلام دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، اجازه داده شده ورزشگاه با ۵۰ درصد ظرفیت در اختیار تماشاگران قرار گیرد.

از آنجا که مشهد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد، ستاد کرونا مجوز حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در ورزشگاه را می‌دهد. در واقع در دیدار ایران و لبنان مسئولان برگزاری مسابقه می‌توانند نیمی از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار هواداران قرار دهند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: فقط کسانی که ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، واجد شرایط خرید بلیط این دیدار بودند. همچنین تمام افراد باید فاقد تست مثبت کرونا باشند. در کنار این‌ها همه هواداران ملزم به استفاده از ماسک در ورزشگاه هستند و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی باید در جریان بازی رعایت شود.

پهلوان گفت: برای حضور در ورزشگاه نیاز به داشتن تست منفی کرونا نیست اما از هواداران تقاضا دارم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه داشته باشند تا مشکلی بابت شیوع ویروس کرونا به وجود نیاید.

او گفت: برگزاری دیدار ایران و لبنان نخستین بازی فوتبال در مشهد است که با حضور هواداران برگزار می‌شود. از ۱۴ فروردین کشور به شرایط عادی باز می‌گردد اما باید نوع عادی‌سازی به شکلی باشد که تجربه کشورهای اروپایی در ایران تکرار نشود.

بیشتر بخوانید

بازگشت مدافع محبوب کی‌روش به تیم ملی/عکس

شوخی جالب مهدوی کیا با همبازی قدیمی/عکس

شانس بالای ایران برای صعود به دور دوم جام جهانی

251254

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *