اتفاق عجیب در انتخابی جام‌جهانی؛ یک بازی با ۴۱ دقیقه وقت اضافه!

اتفاق عجیب در انتخابی جام‌جهانی؛ یک بازی با ۴۱ دقیقه وقت اضافه!

جماران نوشت: سوریه در یک دیدار پر حاشیه که ۴۱ دقیقه وقت اضافه داشت توانست لبنان را در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شکست دهد.

تیم های لبنان و سوریه در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پنجشنبه عصر در ورزشگاه صیدا به میدان رفتند که این بازی به دلیل مشکلات امنیتی چند بار متوقف شد. سوریه در نیمه نخست بازی درخشانی به نمایش گذاشت و سه بار دروازه میزبان را باز کرد اما در ادامه این دیدار تحت تاثیر حواشی که تماشاگران ایجاد کردند قرار گرفت.

بازیکنان برای شروع نیمه دوم وارد زمین شدند اما هواداران لبنان که از شکست تیمشان خشمگین شده بودند به سمت زمین بطری پرتاب کردند. بازیکنان لبنان با هوادارانشان صحبت کردند تا آرامش برقرار شود. داور به کاپیتان لبنان هشدار داد که اگر دوباره این اتفاق بیفتد بازی لغو می شود. بالاخره نیمه دوم با تاخیر ۲۰ دقیقه ای آغاز شد.

در جریان بازی زمانی که بازیکنان لبنان پا به توپ می شدند توسط هوادارانشان هو می شدند. این دیدار دوباره در دقیقه ۷۱ متوقف شد و پس از خالی کردن ورزشگاه از تماشاگر بازی از سر گرفته شد. در ادامه توپی از خط دروازه ها رد نشد و سوریه در بازی که ۴۱ دقیقه وقت اضافه داشت سه بر صفر پیروز شد.

بیشتر بخوانید:

باخت به کره پس از یک دهه، صدر را دادیم رفت!

اسکوچیچ هم رکورد خودش را شکست هم رکورد کی روش را!

واکنش سرمربی کره‌جنوبی به پیروزی مقابل ایران

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.