اتفاقی که باعث ترس هواداران سرخابی شده است

اتفاقی که باعث ترس هواداران سرخابی شده است

طرفداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سال هاست که در انتظار تعیین تکلیف خصوصی سازی این دو باشگاه به سر می‌برند اما واگذاری سرخابی ها به سرانجام رسیدن این پروسه با تردیدهای جدی مواجه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با همه ی جنجال ها و انتظارها برای خصوصی شدن سرخابی ها اما تاریخ لیگ برتر نشان دهنده این است که همیشه تیم های دولتی عملکرد بهتری نسبت به تیم های خصوصی داشتن زیرا مالکان تیم‌های خصوصی درآمد خاصی از باشگاه‌داری کسب نمی‌کنند و در کنار مدیریت معمولا ضعیف و مسئله‌دار، بعد از مدتی قید تیمداری را می‌زنند. در چند فصل اخیر محسن پهلوان(پدیده خراسان)، شهرام قویدل(داماش گیلان)، مهدی زمان (ابومسلم)، امیرمنصور آریا (داماش گیلان و شاهین بوشهر)، علی شفیع‌زاده (استقلال اهواز)، محمدرضا زنوزی (تراکتور سازی ) و فرهاد حمیداوی ( شهر خودرو ) هم با مشکلاتی مشابه روبه‌رو شدند و بسیاری از تیم‌های قدیمی فوتبال را منحل و یا ورشکست کردند.

با شرایطی که در حال حاضر واگذاری این باشگاه‌ها به بخش خصوصی دارد، این احتمال هست که آن‌ها سال آینده هم نتوانند به لیگ قهرمانان آسیا بروند. هرچند باید منتظر ماند و دید با ورود نماد دو باشگاه به فرابورس آیا اتفاق مثبتی رخ می‌دهد یا نه.

برای خواندن مشروح کامل این گزارش اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *