آل‌کثیر در دربی بازی نمی‌کند

آل‌کثیر در دربی بازی نمی‌کند

ورزش سه نوشت: مهاجم جنوبی پرسپولیس هنوز این موضوع را نپذیرفته که مصدومیت او از ناحیه رباط صلیبی نیازمند عمل جراحی است و این مساله‌ای است که شاید بزرگترین آسیب را متوجهش کند.

در فاصله کمتر از ۷۲ ساعت به دربی حساس بین پرسپولیس و استقلال انتشار ویدئوهایی که عیسی آل کثیر را در حال شوتزنی و انجام تمرینات نشان می‌دهد، این شایعات را شکل داده که او شاید خود را برای دیدار حساس این هفته آماده می‌کند.

عیسی آل کثیر در دیدار برگشت سرخ‌پوشان مقابل شهرخودرو در مشهد دچار آسیب دیدگی شد و بعد از آن با اعلام اولیه مبنی بر پارگی رباط صلیبی مواجه شد. او اما با گذشت چندین هفته از این ماجرا هنوز از نظر ذهنی خود را مهیای انجام عمل جراحی نکرده است و مدعی است ‌که قادر خواهد بود شرایط تمرینی و حضور در رقابت را برای خود فراهم سازد.

موضوعی که باعث شده تا با گذشت بیش از دو ماه از وقوع این مصدومیت، او همچنان با انتشار تصاویری از تمرینات خود شایعات مبنی بر اینکه با پارگی رباط صلیبی مواجه نیست و احتمال بازگشت زودهنگامش وجود دارد را بیش از همیشه شکل دهد. اما آن چیزی که کاملا واضح است این موضوع است که عیسی آل کثیر قطعا از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب جدی شده است اما عضله‌های قدرتمند او مانع از نشان دادن عمق این آسیب است. همین مساله عاملی شده تا او در جریان تمرینات و حتی ضربات بدون مشکل کار را دنبال کند. در این زمینه حتی شایعاتی درباره نحوه درمان او نیز شکل گرفته که البته در این گزارش با توجه به عدم وجود مستندات به آن نخواهیم پرداخت.

مساله اصلی این است که بعد از انتشار تصاویر مربوط به تمرینات این بازیکن پیش از دربی در کنار دیگر بازیکنان و البته شوتزنی‌های جالب توجه او شایعات درباره احتمال بازگشت وی به لیست تیم برای دیدار دربی شدت گرفته است. موضوعی که نزدیکان باشگاه پرسپولیس و خصوصا کادرفنی آن را به‌صورت جدی رد می‌کنند و مدعی هستند علی‌رغم تعصب و خواسته‌ای که این مهاجم داشته، به‌واسطه نگرانی بابت آینده او و خطرات ناشی از این ریسک، آن را نپذیرفته‌اند و به‌طور قطعی پاسخ آنها به درخواست برای همراهی تیم در دربی، "نه" بوده است.

عیسی آل کثیر که در فصل گذشته به پرسپولیس پیوسته و در گام نخست ستاره این تیم در لیگ قهرمانان در مسیر حضور تا مرحله نیمه نهایی لقب گرفته بود، بعد از آن با بدشانسی بزرگی مواجه شد و طبق رای AFC به‌مدت ۶ماه از میادین محروم بود. مهاجم جنوبی سرخ‌پوشان در بازگشت دوباره یک خاطره شیرین دیگر برای هواداران این تیم شکل داد و توانست با گلزنی در دربی، بیش از گذشته بین هواداران این تیم محبوبیت کسب کند. اتفاقی که باعث شده تا او این روزها مصرتر از گذشته به دنبال بازگشت به ترکیب و لیست این تیم برای جدال با دربی باشد. با این حال مصدومیت او در تاریخ ۱۸ دی ماه برابر شهرخودرو و دوری بیش از دو ماهه این بازیکن باعث شده تا کادرفنی به هیچ‌عنوان زیر بار درخواست و اصرارهای او برای بازگشت نروند و او را باید غایب قطعی دربی حساس روز پنج‌شنبه دانست.

بیشتر بخوانید:

تیم رویایی لیگ برتر والیبال ایران

اعلام زمان شروع اردوی تیم ملی والیبال برای لیگ‌ملت‌ها

شهداب یزد قهرمان لیگ برتر والیبال شد

۲۵۳۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *