آتش اختلافات در ژیمناستیک ایران

آتش اختلافات در ژیمناستیک ایران

اختلافات در ژیمناستیک همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که به نظر می‌رسید با استعفای زهرا اینچه درگاهی و انتصاب حمید احمدی به عنوان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک، انتخابات این فدراسیون هر چه زودتر برگزار می‌شود؛ اما هر روز که می‌گذرد حواشی مربوط به ژیمناستیک ایران بیشتر می‌شود. احمدی از زمان حضورش در فدراسیون ژیمناستیک نه تنها در ایجاد آرامش در این فدراسیون ناموفق بوده که باعث شده حواشی جدیدی هم ایجاد شود. همین چند روز پیش بود که خبری منتشر شد که سرپرست فدراسیون ژیمناستیک یک شیرینی‌فروشی را به عنوان اسپانسر انتخاب کرده تا این شیرینی‌فروشی به صورت رایگان، شیرینی در اختیار فدراسیون ژیمناستیک قرار دهد.

همچنین شایعه شده که بعضی دخالت‌ها در امور فنی و حتی در دعوت ژیمناست‌ها به تیم ملی باعث شده تعدادی از مربیان تیم‌های ملی ژیمناستیک تهدید به استعفا کنند که اگر این اتفاق بیفتد موفقیت ژیمناست‌ها در بازی‌های آسیایی که زمان زیادی به آن باقی نمانده با اما و اگر روبرو خواهد شد.

موضوع مهم‌تر این است که گفته می‌شود سرپرست فدراسیون ژیمناستیک، بازنشسته است و وی نباید به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب می‌شد. احمدی به این خاطر حکم سرپرستی فدراسیون ژیمناستیک را دریافت کرد که نایب رئیس اول فدراسیون ژیمناستیک بود و وزارت ورزش باید به خاطر بازنشستگی احمدی، نایب رئیس دوم فدراسیون ژیمناستیک را به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب می‌کرد.

اینکه چرا وزارت ورزش در فراهم کردن شرایط برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک و آغاز ثبت‌نام از کاندیداها تا این حد تعلل می‌کند مشخص نیست؛ اما قطعا این موضوع باعث عقبگرد ژیمناستیک کشور خواهد شد. عباس مقتدایی، نماینده مجلس شورای اسلامی چندین بار در نامه‌ای خطاب به وزیر ورزش خواهان برگزاری هر چه سریع‌تر انتخابات فدراسیون ژیمناستیک شده و این موضوع نشان می‌دهد مجلس شورای اسلامی هم به طور جد پیگیر این موضوع است.

بیشتر بخوانید:

  • خواستم خداحافظی کنم خودم اعلام می‌کنم!

  • نویدکیا: همیشه مقابل پاختاکور بازی های سختی داشتیم

  • فرهاد ستاره تیمش را نیمکت نشین می کند!

    ۲۵۷ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *